Etapa #32: Dunarea Calarasi - UTA (30.04.2017, ora 11:30, Digisport 1)
02-05-2017, 4:23,
#50
RE: Etapa #32: Dunarea Calarasi - UTA (30.04.2017, ora 11:30, Digisport 1)
Inteleg frustrarea unor suporteri, dar nu pot sa inteleg atitudinea asta de defetism. Kidu are dreptate. Ce, am pierdut un meci si gata, totul e terminat ? Unii inca n-au inteles ca un sezon de fotbal e maraton, nu e sprint. OK, santem pe 3 (sau pe 4), dar la finalul sezonului am putea fi chiar pe 2. Avem meciuri accesibile de acum incolo, Petre probabil si-a revenit si v-a juca si el de acum incolo, Piccioni poate o sa dea si el goluri, vine meciul cu Poli si un suflu nou in tribuna, iar promovarea o putem juca poate chiar in ultima etapa. Ce usor uita unii ca ne-a trecut glontul pe la ureche si acum 3 ani ne puneam intrebarea daca o sa mai existam. Uite ca SCU a luat decizia corecta atunci cand am decis sa incepem din Liga 4 si acum avem sanse bune de a promova. Ce-i chiar asa negru in toate astea ? Si eu sant dezamagit si frustrat cand nu castigam, dar imi trece. Poate pe unii ii afecteaza mai tare si le tine supararea mai mult, deci pun comentariile lor pe seama asta. Hai sa fim uniti, sa ne ajutam unii pe altii, sa avem o sarbatoare minunata la Poli si mai vedem dupa aia !
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #32: Dunarea Calarasi - UTA (30.04.2017, ora 11:30, Digisport 1) - de RedNeck - 02-05-2017, 4:23

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)