Etapa #36: UTA - CS Balotesti (25.05.2017, ora 17:30, Digisport 1)
25-05-2017, 22:33,
#23
RE: Etapa #36: UTA - CS Balotesti (25.05.2017, ora 17:30, Digisport 1)
Mi se pare exagerat sa facem inmormantare dupa un meci cu balotesti. Mai ales ca am ajuns pt al doilea an la rand la baraj, mai ales dupa o victorie la liliachii cu 3-0 , mai ales ca majoritatea jucatorilor pun suflet si ne-au adus aici.....de acord ca unii parca se plimba mereu pe teren si au primit sute, mii de sanse. De acord ca azi au jucat de parca era un amical si nu un meci decisiv pt promovarea directa. De acord ca unii atata stiu si pot. De acord ca Rosu a gresit cu schimbarile facute in primul 11 crezand ca un Piccioni, Copil sau Valceanu ii vor inlocui cu succes si ii vor odihni pe un Curtuius, Stratila si Stahl . De acord ca e frustrant sa simti ca ratam ocazia de a promova direct in niste meciuri banale urmand sa ne decidem soarta iarasi in baraje duble cu echipe net superioare valoric din liga I. Dar astia suntem, astia sunt jucatorii nostri cu care am ajuns aici si cu care inca luptam. Nu mi se pare normal sa ii executam public chiar si dupa un astfel de meci.

Inca mai avem 3 meciuri in care trebuie sa luptam pana la capat. Asta le cerem lor. Asa mi se pare normal sa facem si noi. Din vara in functie de succesul sau esecul inrgistrat, poti sa tragi o linie si sa vezi cine merita sa mai joace sau nu la noi. Insa pana atunci mai sunt 3 meciuri.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #36: UTA - CS Balotesti (25.05.2017, ora 17:30, Digisport 1) - de Redpunk_one - 25-05-2017, 22:33

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)