Etapa #38: UTA - Chindia Targoviste (03.06.2017, ora 14:00, Digisport 1)
03-06-2017, 15:37,
#12
RE: UTA- CHINDIA ( 03.06.2017 ORA 14:00)
(03-06-2017, 15:26)Kidu a scris: Ce ar fi sa iti vezi tu de ale tale, ok? Ce cauti pe forum si de ce nu esti pe stadion daca tot iti sustii atat de mult echipa?

Sa inteleg ca nu am voie sa imi exprim opinia ? Doar unii dintre noi au dreptul respectiv ? Sau de fapt, DACA parerile noastre nu sunt intotdeauna identice suntem tentati sa avem o reactie precum a ta ?

Nu demult criticai atitudinea general a suporterilor, una in care aveai dreptate in destule dintre ele, dar acum chiar tu te cam " descotorosesti " de ele. Daca ai anumite suparari pe anumiti jucatori/oameni din conducere nu trebuie sa ti le versi pe altii, doar pentru ca opiniile lor nu coincid cu ale tale.

Cat despre stadion, de unde stii ca nu sunt acolo ? Te-ai informat de acest aspect sau aruncam doar "ce cauti pe forum" . 
Nu, nu sunt astazi pe stadion, lucrez... jobul ma obliga, sunt lucruri personale, dar nu ma feresc sa-ti spun adevarul... insa acest aspect n-are niciun fel de legatura cu exprimatul unor opinii si dreptul altora (al tuturor) de a avea o alta opinie legat de un subiect/topic anume. 

PS: "ale tale" nu e cazul. Vorbim de UTA aici, nu sunt ale mele, ale tale, ale lor ... sunt ale noastre ! Stima!
<--> FORZA UTA <-->
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: UTA- CHINDIA ( 03.06.2017 ORA 14:00) - de Triple H - 03-06-2017, 15:37

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)