Etapa #6: UTA - CS Balotești (02.09.2017, ora 11:00, TV Arad)
03-09-2017, 14:20,
#83
RE: Etapa #6: UTA - CS Balotești (02.09.2017, ora 11:00, TV Arad)
1.Meciul cu Chindia nu l-am vazut dar am castigat in deplasare cu o echipa grea. Era prima etapa.
2.In a doua etapa cu Metalaoglobus, era inca vreme caniculara, adversar bine organizat, noi inca nu aveam relatii de joc. (asta si din cauza ca ne lipseste atacantul pe care il cerea Mihalcea).
3.Apoi la Clinceni am jucat foarte bine, am controlat jocul de la un capat la altul.
4.La meciul cu Mioveni la fel, am jucat bine, am controlat jocul dar nu a mai intrat inca odata in poarta. (Repet, asta si din cauza ca ne lipseste atacantul pe care il cerea Mihalcea).
Si dupa meciul asta banuiesc eu ca s-a produs ruptura, au plecat Roman si Grigorie, deja era tensiune, probabil Mihalcea a pus biciul pe vedete.
Apoi a urmat boicotul...2 etape in care am jucat execrabil, inexplicabil de slab pentu valoarea individuala a jucatorilor.

Concluzia?

Concluzia mea e ca daca aveam si atacantul ala, situatia era altfel, poate bateam si pe Mioveni, poate inca nu ii biciuea Mihalcea, si eram in grafic. Bine...oricum se revoltau la un alt moment de tensiune, ca asa-s vedetele, nu primesc ordine de la unu ca Mihalcea care e apropiat de varsta lor.

Solutia?

Sa aducem repede 2 oameni de atac, sa le explice conducerea inca odata jucatorilor pentru ce au fost adusi la Arad, sa li se spuna ca Mihalcea e seful orice ar face ei, si cine nu respecta asta va fi sanctionat.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #6: UTA - CS Balotești (02.09.2017, ora 11:00, TV Arad) - de Cristi_Arad - 03-09-2017, 14:20

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)