Etapa #15: UTA - Luceafarul Oradea (04.11.2017, ora 11:00)
04-11-2017, 19:48,
#31
RE: Etapa #15: UTA - Luceafarul Oradea (04.11.2017, ora 11:00)
(04-11-2017, 19:11)RedNeck a scris: E clar, cam toti suntem de acord ca Todea a gresit total meciul asta...si asa este. Imi pare rau, imi place de Todea ca om, caracter, fost jucator, secund, etc., dar palaria de principal e prea mare pentru el, cel putin in momentul asta. E om serios si cred ca va invata din greseli, dar nu e bine sa riscam UTA ca sa invete Todea...Si se pare ca nici nu-i sfatuit bine de cei din conducere (daca a existat vreo consultare). Pai daca vrei sa faci experimente din astea cu formula noua de echipa, aranjenzi un amical in mijlocul saptamanii si ii incerci. Nu risti in meciuri oficiale, dacat daca ai mentalitate de parior, de "gambling"...iar aia poate sa-ti iasa odata, dar nu tine mult.
Dupa dezastrul de azi e greu sa inchizi gura celor care il cer pe I. Popa inapoi la echipa...

Nici eu nu il vreau pe I. Popa la UTA, mai ales dupa circul facut dupa meciul de baraj si multe alte lucruri din trecut.
Dar ar fi singurul antrenor cu experienta care poate sa vina acum la UTA, care sa impuna respect si sa zicem cel mai ieftin fata de multi vulpoi care nu iti pot garanta nimic.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #15: UTA - Luceafarul Oradea (04.11.2017, ora 11:00) - de Adrian07 - 04-11-2017, 19:48

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)