Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1)
14-03-2018, 11:17,
#42
RE: Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1)
E parerea ta si nu incearca nimeni sa iti bage pumnul in gura ca sa ti-o schimbe.
Eu nu sunt de acord cu tine si la fel consider ca e dreptul meu sa spun asta la fel cum e dreptul tau sa nu fii de acord cu mine.
In cazul de fata ori e alba, ori e neagra, nu vad alta cale de mijloc.
Cale de mijloc a fost in cazul lui Meszar care in ultimul an a facut gafa dupa gafa dar am zis ca nu ne bagam pentru ca omul are si merite. Asta ne-a atras oprobiul unor samantari care vin din an in Pasti la stadion dupa cum explica si Giuliano mai sus.
Ma lipsesc de parerea unor astfel de oameni care astazi te aduleaza si maine te injura. Din punctul nostru de vedere lucrurile sunt clare si mai calm, mai lucid si mai argumentat de cum le-a explicat Proca luni seara la TV Arad nu cred ca le poate explica nimeni.
Cine poate trece asa usor peste o astfel de tradare este orice altceva dar nu utist, este suporter de rezultat, oportunist, exact ca si aia care ne injurau in 2006 pe noi cei din grupul SUR ca nu vrem performanta si ne opunem cumpararii locului de la Salonta.
Stiti bine unde ne-a dus drumul ala, aducerea lui Ionut Popa este o borna kilometrica din acelasi drum pe care pare ca ne reintoarcem. Totul de dragul "oportunitatii".
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1) - de Kidu - 14-03-2018, 11:17

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)