Playoff #5: FC Argeș - UTA, 02.08.2020, ora 18:30, Digisport 2
29-07-2020, 17:05,
#34
RE: Playoff #5: FC Argeș - UTA, 02.08.2020, ora 18:30, Digisport 1
(29-07-2020, 16:14)RedNeck a scris: Eu stiu un singur lucru. Indiferent ce se intimpla la Arges, UTA e echipa mea si nu ma dezic de ea! Multi de aici am sustinut proiectul de la zero, din Liga 4 si stiu ca sunt de acord cu mine. Nu mai vreau sa fac analize, etc, astept doar meciul. Hai Gyuszi, hai baietii ! Hai UTA !

Ai dreptate RedNeck, insa e ata de frustrant, poate si din pricina echipelor astea de prin Ilfov fara suporteri, fara palmares, masini de facut bani. Am vazut acel documentar al UTA-ei si desi am doar 33 de ani mi s-a facut parul de gaina. Eu vin la stadion de prin 2004 - 2005 si am trecut prin atate deziluzii, mereu am fost aproape si am clacat. E dureros, e dureros pt ca in februarie ne vedeam 4000 de insi pe Motorul cu ridicam trofeul Ligii a 2-a, e frustrant ca am mers la Siria atata timp, si pe Motorul si cand era si momentul nostru sa inauguram cu fast stadionul sa-l vedem arhiplin precum la Craiova, a venit pandemia si cel putin un an se va juca cu nr limitat de spectatori, e dureros si nu am fost asa suparat niciodata cum am fost duminica, pt ca puteam mai mult. S-au adunat atatea, Martipan, Falcone, jucatori mercenari, antrenori plictisiti, si aveam 20 si un pic de ani cand eram in Liga 1, e mult, si poate ca pot intelege ca nu suntem asa oras mare si potent sa ne luptam la titlu, dar la cupe europene s-au macar in Liga 1 nu inteleg de ce nu putem ajunge. HAI UTA!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Playoff #5: FC Argeș - UTA, 02.08.2020, ora 18:30, Digisport 1 - de Pelle - 29-07-2020, 17:05

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)