Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1
01-05-2021, 23:09,
#95
RE: Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1
(01-05-2021, 22:52)diangelis a scris: Normal in astfel de situatii in care echipa pare ca nu mai are suflu, Meszar e nevoit sa iasa cu un discurs sau ceva care sa linisteasca suporterii. Eu unul ma simt slab, pierdut si fara vreo vlaga sa mai am vreo speranta ca o sa scapam cu bine din toata nebunia asta.
Sigur, poate ne ajuta Dumnezeu si scapam, poate baietii isi revin pe ultima suta si fac 4 meciuri frumoase. DAR, CE SE INTAMPLA DUPA? Asta e marea intrebare. Cine pleaca, cine vine.. daca iarasi dam afara 11 jucatori si vin alti 11, toti din partea impresarului Apostu, e clar ca si sezonul viitor vom fi pe nicaieri. Omogenitate zero.

Cred ca prea mult am scris in topic-ul asta, voi iubi clubul indiferent de liga in care se va afla, dar as suferi foarte mult pentru sansa pe care am avut-o si am dat-o cu bata-n balta degeaba.

Am mai spus - o și în trecut, UTA înseamnă suporteri și cred ca ar fi de bun simt ca Meszar sa iasă și sa spună ce se întâmplă la club, care este cauza și ce este de făcut  pentru aceasta criza sportiva pe care o traversează echipa. Sper, sa nu își aducă aminte de noi doar la vara când e de făcut abonamente....
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #5: UTA - Chindia Târgoviște, 01.05.2021, ora 15:00, Digisport 1 - de psv - 01-05-2021, 23:09

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)