Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1
16-04-2022, 17:09,
#33
RE: Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1
Sintem fraierii fraierilor...am crezut ca putem fenta fotbalul si am luat gol in ultimele secunde...am fost zero in repriza 2. Aceleasi pase fricoase la Iacob (salvat de Otele odata si de noroc de cateva ori), un Miculescu total inexistent, jucat obsesiv ca extrema dreapta de un antrenor care si-a atins limita, un Ubbink care nu prea avea cu cine combina in fata si care s-a cam sters, inclocuit de un Florentin Matei care se crede Maradona, tehnic, dar egoist, totdeauna joaca cu driblinguri in plus (sper sa nu-l mai vad din sezonul viitor la UTA pe figurantul asta) si o aparare care a clacat exact in ultimele secunde...ne-am inecat ca tiganul la mal. Sint foarte suparat dupa meciul asta, dar acum pot sa spun cu mina pe inima ca Badea nu are ce cauta la UTA din sezonul viitor. Sper doar sa terminam sezonul asta in Liga 1...am emotii...
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1 - de RedNeck - 16-04-2022, 17:09

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)