Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1
16-04-2022, 23:39, (Ultima modificare: 17-04-2022, 0:33 de Zagorakis.)
#41
RE: Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1
Da psv,am exagerat,eram suparat dupa meci! Am scris inainte de meci ,cred ca Vineri ...daca nu avem mijloc care functioneaza ,o sa fie bai rau,nu a fost bai rau ca si scor dar ca meci da!Vede cineva ca Miculescu nu poate juca in banda ca nu are viteza???David are pase geniale,driblinguri geniale dar in pozitie centrala! Mode parca este in plus de cand joaca ca inter!Nu degeaba a fost rezerva lui Isac!Cu Mode inter si Cardoso atacant am batut pe Medias si Clinceni in play-out!Sper ca din vara primesc contracte noi tinerii Miculescu,Isac si Hrezdac plus tinerii ce au aratat ca au valoare in L3 ,pe unde sunt imprumut,un Andrei Halos fundas dreapta la Cris,a marcat azi in 1-1 cu liderul Ghiroda..un Andrei Gavrila ca inter stanga,un tanar care poate sa fie un Darius Olaru mai mic,disponibil la efort,bun pasator!Un Petre Simon care a aratat ca are valoare la Corvinul,goluri si pase de gol ,tehnica peste medie,mijlocas dreapta foarte interesant!Un Denis Salka reprofilat mijlocas central defensiv din fundas central,eu cred ca poate ajunge la nivelul lui Victor Dican de la Botosani!Toti sunt underi 2001,underii mari !Plus Sergiu Sabau fundas central ,nascut 2000,eu cred ca este la nivelul lui Dima! Un Raul Steau de la Medias,2001,un mijlocas cu tehnica peste medie,inteligenta in joc,poate ajunge gratis!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Play-out #5: Sepsi OSK Sf. Gheorghe - UTA, 16.04.2022, ora 15:00, Digisport 1 - de Zagorakis - 16-04-2022, 23:39

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)