Etapa #2: UTA - Petrolul Ploiești, 25.07.2022, ora 21:30, Digisport 1
26-07-2022, 20:07,
#5
RE: Etapa #2: UTA - Petrolul Ploiești, 25.07.2022, ora 21:30, Digisport 1
Da, o alta atitudine la meciul asta, impinsi din spate de publicul minunat, bineinteles. Miculescu in forma mare, s-a zbatut mult si i-au si intrat 2 - omul meciului. Am vazut comentarii critice deja la adresa lui Keseru...intr-adevar, nu a rupt gura targului pana acuma, dar au fost doar 2 meciuri oficiale. In schimb, am vazut declaratii ale lui Keseru despre Miculescu si declaratii ale lui Miculescu despre Keseru. Se pare ca se inteleg foarte bine, iar Keseru se pare ca ii ofera sfaturi bune lui Miculescu, e un exemplu bun pentru el. Se si vede in teren o alta atitudine a lui David fata de sfarsitul sezonului trecut sau fata de primul meci oficial, iar aici cred ca e si influenta lui Keseru. Asta e foarte bine ! E destul asta ca sa justifice salariul lui Keseru ? Poate ca nu...dar eu cred ca-si va reveni si va marca si el. Otele, in schimb, parca e pierdut...acelasi jucator tehnic, dar parca mintea lui e altundeva, nu e concentrat la meci. Sper sa-si revina. Hoxhallari - un transfer foarte bun. Mai scartaim un pic in aparare, dar sper ca Poenaru sa regleze unele nesincronizari care ne puteau costa in aparare. In concluzie, un meci bun, cu un adversar relativ modest.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #2: UTA - Petrolul Ploiești, 25.07.2022, ora 21:30, Digisport 1 - de RedNeck - 26-07-2022, 20:07

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)