Muzeu virtual - programe de meci, bilete, fanioane, insigne
09-10-2014, 18:45,
#2
RE: Muzeu virtual - programe de meci, bilete, fanioane, insigne
Astazi am reusit sa mai facem un pas spre salvarea clubului si istoriei sale si anume am reusit sa ducem trofeele din biroul pe care pusesera gheara gio&martipan si le-am predat clubului UTA spre pastrare (la stadionul Motorul cel putin pana la deschiderea mini-muzeului din Atrium) . Toate trofeele , cupele, diplomele, medaliile si tablourile care se aflau la club au fost salvate. La inventar au mai participat pe langa mine, Codrut Gradinariu si Florin Voinea. Am facut un proces verbal de inventariere (bunurile nu existau pe nici un inventar , nici al primariei , nici al clubului si riscau sa dispara defintiv sub ghearele unor nenorociti) si acum putem rasufla usurati ca se afla in siguranta. NU am agreat nici ideea predarii catre serviciul patrimoniu al primariei ,fiindca functionarii de acolo (ignat, dugaesescu&co) ne-au spus ca ei nu le pot lua fiindca nu sunt pe inventarul lor si nu isi asuma raspunderea pentru ele (!!!!!).



[Imagine: IMG_20141009_160714.jpg]

[Imagine: IMG_20141009_161049.jpg]

[Imagine: IMG_20141009_160836.jpg]
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Muzeu virtual - programe de meci, bilete, fanioane, insigne - de Redpunk_one - 09-10-2014, 18:45

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)