Promovarea imaginii clubului
21-12-2016, 8:38,
RE: Promovarea imaginii clubului
E ok magazinul online Robi dar aici este altceva, este vorba de impactul vizual asupra comunităţii. Magazinul online îl văd doar cei care ştiu de el şi vor să în vadă. E posibil să ai dreptate Spirty dar atunci poate o soluţie ar fi plata la oră şi organizat de mai multe schimburi.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
21-12-2016, 16:22,
RE: Promovarea imaginii clubului
sau poate ceva sisteme de incalzire. plm, pe o banca de 8000 de eur0 luau 100 de radiatoare Smile. dar nu ai cui sa ceri normalitate in Arad.
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde
21-12-2016, 16:45,
RE: Promovarea imaginii clubului
Chiar i-am spus unui amic care m-a intrebat si care vroia sa faca un cadou pentru o zi de nastere, despre casuta in cauza dar din pacate a fost inchisa si cand a mers sa cumpere. Pana la urma a cumparat altceva. Cu siguranta nu este un lucru ok.
Răspunde
21-12-2016, 20:03,
RE: Promovarea imaginii clubului
Acum serios, se stie totusi un program de functionare a standului UTA- ei de la targul de Craciun, pentru ca nici astazi nu am gasit deschis; sa ni se spuna macar e deschis de la x la ora z ...sa nu mai mearga lumea degeaba.
Răspunde
21-12-2016, 23:57,
RE: Promovarea imaginii clubului
În fiecare zi de la ora 16 până la ora 22.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
22-12-2016, 0:44, (Ultima modificare: 22-12-2016, 11:14 de Kidu.)
RE: Promovarea imaginii clubului
Copiii aia de la casa copilului din Frumuseni mi-au facut toata seara. In general ma topesc dupa micuti insa cand i-am vazut pe copiii aia cum ma intrebau daca Adi Petre sau Stratila nu sunt cu noi, m-am inmuiat cu totul.
Ne-au rugat sa le facem o vizita si cu siguranta urmatoarea destinatie va fi la ei chiar daca nu mai ajungem la acest Craciun, cu siguranta vom ajunge pentru urmatorul Iepuras de Pasti.
Mai mult de atat am inteles ca la aceasta casa de copii este implicata direct familia fostului jucator al UTA-ei, Cristian Monac. Bravo lor!

A fost o actiune foarte frumoasa, mosul a fost foarte profi, si-a intrat bine in rol iar seara a fost incheiata la un pahar de vin fiert discutand despre ce altceva daca nu de UTA, promovare si fotbal in general.
Răspunde
22-12-2016, 19:20,
RE: Promovarea imaginii clubului
Am fost din nou astazi la standul UTA-ei de la targul de Craciun, la ora 16 era inchis am revenit inca odata la ora 17 .30 standul din nou inchis, no coment...
Răspunde
22-12-2016, 20:00,
RE: Promovarea imaginii clubului
Ii chiar aiurea. O sa vb cu Meszar sa vad din ce cauza avem casuta inchiriata dar e mai tot timpul inchisa. Risipa de bani si o pata pe imaginea clubului, nu un plus.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
24-12-2016, 11:03,
RE: Promovarea imaginii clubului
Stie cineva pana la urma macar azi este deschis standul UTA-ei de la Targul de Craciun ?
Răspunde
24-12-2016, 14:12,
RE: Promovarea imaginii clubului
Oficial e deschis de la 16 in fiecare zi.

Dar Dorin citeste si el forumul si va poate da detalii mai multe cand si cum e deschisa casuta.....daca doreste
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
24-12-2016, 14:42,
RE: Promovarea imaginii clubului
Pana acum nu a fost deschis nici de la 18 (uneori deloc).... azi parerea mea ca trebuia deschis mai devreme cine umbla seara in Ajun de Craciun sa mai cumpere cadouri!
Răspunde
24-12-2016, 18:40,
RE: Promovarea imaginii clubului
Este inadmisibil sa mergi zi de zi timp de o saptamana la Targul de Craciun ( si de 3-4 ori pe zi ) cu grupuri de copii ce doresc sa isi cumpere suveniruri de la standul UTA-ei si sa gasesti incontinuu inchis chiar trist si dezamagitor !
Răspunde
24-12-2016, 19:19,
RE: Promovarea imaginii clubului
Decât așa mai bine deloc. În loc de promovare, ăsta e mai degrabă un deserviciu adus clubului!
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
26-12-2016, 14:37,
RE: Promovarea imaginii clubului
(24-12-2016, 18:40)Kapa a scris: Este inadmisibil sa mergi zi de zi timp de o saptamana la Targul de Craciun ( si de 3-4 ori pe zi ) cu grupuri de copii ce doresc sa isi cumpere suveniruri de la standul UTA-ei si sa gasesti incontinuu inchis chiar trist si dezamagitor !

Buna ziua.
Am dat si un mesaj pe privat, dar nu am fost sunat la numarul de telefon pe care ti l-am trimis, ca sa ma suni in orice problema sau daca doresti sa achizitionezi unul sau mai multe produse cu UTA.
Iti scriu si aici,poate se "vede" mai bine.

Dorin Stana.

Sarbatori fericite tuturor!!
Răspunde
28-04-2017, 3:39, (Ultima modificare: 28-04-2017, 3:40 de RedNeck.)
RE: Promovarea imaginii clubului
Am gasit niste stickere (4 bucati) pe amazon...pentru cei din USA (sau pentru cei care nu ajung toata ziua prin Arad):
https://www.amazon.com/gp/product/B06XQT...CT252Q8K0G
sau:
https://www.amazon.com/gp/product/B06XR9...CT252Q8K0G
Răspunde
28-04-2017, 4:47,
RE: Promovarea imaginii clubului
(28-04-2017, 3:39)RedNeck a scris: Am gasit niste stickere (4 bucati) pe amazon...pentru cei din USA (sau pentru cei care nu ajung toata ziua prin Arad):
https://www.amazon.com/gp/product/B06XQT...CT252Q8K0G
sau:
https://www.amazon.com/gp/product/B06XR9...CT252Q8K0G

Vad ca astia vand sigle cu toate  cluburile mari. Precis nu au liceenta,asa si cu UTA. Merci de pont!
Răspunde
01-07-2017, 17:04,
RE: Promovarea imaginii clubului
Referitor la ce simtim noi pt UTA si ce credem noi ( pe buna dreptate ) ca inseamna in fotbalul romanesc si ce cred cei de la publicatiile importante de sport din Romania.
Uitati un articol care ar trebui sa fie totusi despre UTA!
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-b/oficial-...14907.html
Răspunde
12-07-2017, 21:40, (Ultima modificare: 12-07-2017, 22:25 de Kapa.)
RE: Promovarea imaginii clubului
Modelele mai vechi de fulare cu UTA mi se par mult mai reusite decat cele noi, cel putin acesta care de altfel ca si mesaj e fain ( Nu dam niciodata inapoi) are un design urat cu o foarte mult negru pe mijloc zic eu neinspirat. Am urmarit cateva modele de fulare ale altor echipe si am vazut ca cele de la CFR sunt de departe cele mai reusite de la noi.
Sper sa scoatem si noi modele mai reusite care sa reprezinte mai bine spiritul si culorile UTA - ei
In concluzie sper ca nu ne-am schimbat culorile!
Răspunde
16-07-2017, 20:07,
RE: Promovarea imaginii clubului
Remarc încă odată lipsa de preocupare din partea clubului la capitolul imagine. Lipsa profesionalismului sau mai bine zis lipsa oamenilor care să se ocupe de asta. Atât la plecarea în cantonament, cât și la antrenamentele din Austria, unii jucători nu au înscripționat sigla echipei pe tricouri. Ba mai mult, nici măcar nu au toți echipamentul la fel, așa cum e normal la un club profesionist. Dacă ne gândim și la acțiunile din trecut, cum ar fi încărcarea cu sponsori pe fața tricourilor de joc, dar și multe altele, e clar că suntem departe de un nivel acceptabil. Bine măcăr că suntem specialiști în comunicate oficiale...
Răspunde
06-08-2017, 16:24,
RE: Promovarea imaginii clubului
De unde se pot achizitiona produse cu UTA in afara de ziua meciurilor? Care sunt produsele ce sunt in stoc? Cand va fi finalizat magazinul online?
In caz ca UTA nu reuseste sa isi negocieze separat drepturile de televizare, care ar fi sansele sa se faca un sistem Pay Per View prin care cei care nu sunt la meci , sa poata vizualiza contra cost?
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)