Etapa nr. 23: UTA - Aqua Vest (18.04.2014, ora 18:00)
18-04-2014, 23:11,
#22
RE: Etapa nr. 23: UTA - Aqua Vest (18.04.2014, ora 18:00)
Sincer si fara suparare, dar UTA joaca rau.Nu inteleg ce se intampla, in prima parte a campionatului au jucat infinit mai bine, jucatorii se gaseau mai bine pe teren, nu inteleg ce s-a intamplat.Nu am vazut meciul de la Pecica si pot sa spun ca in afara de Pecica, Chisineu si Gloria, celelalte echipe sunt penibile, cel putin.Astazi, numarul 11 de la Aqua a fost de tot rasul si nu pot sa inteleg cand joci impotriva acestor echipe si cand tu ai jucatori ca Botis, Varga, Nadaban, Hlistei, Rus, Magulean, Capata, etc te astepti la ceva mai mult decat goluri, pe langa asta nu cred ca are rost sa vorbesc de portarul celor de la Aqua.Jucatorii sunt nervosi, se cearta intre ei, se injura chiar, se supara cand nu primesc pase, nu inteleg de unde atitudinea asta!? in fine...nu ma intelegeti gresit, am fost de la inceput pro acestui drum luat de SCU, chiar daca in unele momente am fost mai sceptic, cu toate astea nu imi place noua lor atitudine si nu imi place deloc.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 23: UTA - Aqua Vest (18.04.2014, ora 18:00) - de DaniJ90 - 18-04-2014, 23:11

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)