Barajul pentru liga a III-a: UTA - Retezatul Hateg (21.06.2014, Lugoj)
23-06-2014, 15:25,
#80
RE: Barajul pentru liga a III-a: UTA - Retezatul Hateg (21.06.2014, Lugoj)
(23-06-2014, 11:45)Kidu a scris: Am evitat sa scriu la cald pentru a analiza mai bine cele intamplate. A fost o zi frumoasa, o deplasare reusita si un meci bun facut de baieti. Diferenta putea fi mult mai mare dar acum chiar nu mai conteaza. Eu zic ca am controlat jocul de la inceput pana la final si chiar n-am avut emotii mai ales cand am vazut ca am si marcat destul de repede.
Ar mai fi de imbunatatit unele aspecte prin aparare care uneori pare ca se misca cam greoi insa sunt multumit de evolutia echipei si de mutarile facute de Roli.

Numarul utistilor prezenti la meci a depasit chiar si asteptarile mele optimiste desi am zis mereu ca vom fi peste 500. Desigur e loc si de mai bine, ne puteam coordona mai bine, puteam canta mai bine si puteam avea pirotehnie mai de calitate cum v-am obisnuit in anii trecuti. Acum insa asta e, invatatm din greseli si abordam cu incredere liga a treia pe care trebuie sa o castigam fara drept de apel.

Eu sunt increzator si cred ca misiunea va fi mai usoara decat promovarea dn judet. Se joaca totusi un fotbal mai bun pe terenuri mai bune ceea ce pe noi ne avantajeaza. Bine ca am scapat de judet care s-a dovedit a fi mai dur si mai murdar fata de asteptarile noastre romantice si naive.

felicitari pentru tot...chiar ati fost superbi!!!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Barajul pentru liga a III-a: UTA - Retezatul Hateg (21.06.2014, Lugoj) - de dariusuta - 23-06-2014, 15:25

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)