Meciuri amicale in sezonul 2014-2015
19-02-2015, 12:34, (Ultima modificare: 19-02-2015, 12:42 de I 929.)
#90
RE: Meciuri amicale in sezonul 2014-2015
Pe ICRTI cred că se poate juca maxim un amical în familie pentru că nu există vestiar decent. Nu poți chema o echipă oaspete în câmp și să-i cazezi în barăci de tablă.

De Dugăesescu ăsta cred ca s-a mai scris și în presă. Oricum dacă ar vrea să-l schimbe ar fi foarte ușor, însă într-adevăr nu se vrea.

Nu există modalitate de a spune lucrurilor pe nume fără a-l deranja pe Falcă.  Din punctul meu de vedere mai putem da un comunicat referitor la situația stadionului Motorul în care să ne legăm atât de meciurile astea amicale, cât și de celelalte lucrări ce mai trebuie făcute acolo, gen trotuar, instalație audio, mutare tabelă.  Dat fiind faptul că jucăm primul meci oficial pe 14 martie, în jurul datei de întâi cred că putem ieși să comentăm  față de delăsarea/nesimțirea celor din primărie în materie de întreținere a bazelor sportive mai ales că atunci va fi aprobat și bugetul pe 2015 (în 24 cred că intră la vot). Ar trebui poate să mergem prima dată în inspecție pe la Motorul sau Sânicolau, să vedem cum se prezintă terenurile.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Meciuri amicale in sezonul 2014-2015 - de I 929 - 19-02-2015, 12:34

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)