Meciuri amicale in sezonul 2014-2015
19-02-2015, 16:07, (Ultima modificare: 19-02-2015, 16:09 de Redpunk_one.)
#91
RE: Meciuri amicale in sezonul 2014-2015
Cip ai ceva sa imi reprosezi mie personal ? Daca NOUA din SCU (si aici te incluzi pe tine) poti sa ne reprosezi ca nu amf acut sau nu facem ceva poti sa o faci la sedintele lunare care le tinem la pub . Aaaaa nu mai vii la sedinte ? "suporterii noii echipe" tu vorbesti serios ? De ce folosesti astfel de cuvinte jignitoare ? Sa inteleg ca decizia luata in sedintele SCU nu te-a multumit atunci ? Nu tin minte sa fi fost printre cei care sa fi dorit sa continuam chiar si cu gio si martipan alaturi de SA, ba dimpotriva tot noi "suporterii noii echipe" Eu, Luci ,etc am fost cei care am mai fi incercat poate inca o amanare si inca una ca niste drogati incurabili si fara scapare. Nu regret ca am luat decizia atunci insa se pare ca tu ai deja regrete si te-ai delimitat las de decizia aceea. Decizia de a o lua de la capat din liga a IV-a e mai imorala decat de a agata stema convenabil intr-un tablou la pub sau de a incropi o echipa de amatori penibila in noroiul ligii a 6-a ?

Ce pretentii sa ai de al falca&co care nu ne-au inghitit niciodata cand TU vorbesti detasat din fotoliu despre ce ar trebuisa facem NOI (dar fara tine evident) si cum stam , culmea ironiei, ca strutul cu capul in pamant.

Nu noi stam cu capul in pamant indiferenti la tot si toate, nu noi suntem intr-o situatie de lose-lose cip si nu noi suntem ignoranti si reci la UTA dar mai ales la ce se intampla in jurul nostru. Gandeste-te mai bine la ce facem noi si ce faci tu sau altii ca tine. Si pe urma vino si spune-mi cine ii complice cu falca si cu indiferenta sa fata de UTA.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Meciuri amicale in sezonul 2014-2015 - de Redpunk_one - 19-02-2015, 16:07

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)