Meciuri amicale in sezonul 2014-2015
19-02-2015, 17:59,
#93
RE: Meciuri amicale in sezonul 2014-2015
Pai tocmai ca stiam ca ai sustinut ideea de a intrerupe circul cu martipan si gio si ai sustinut ideea renasterii din liga a IV-a de aia nu am inteles postarea ta si reprosul "sunt dezamagit de suporterii noii echipe care au adoptat pozitia strutului cu capuyl in pamant". Nu prea inteleg cum sa o interpretez altfel decat ca pe un atac la adresa noastra nemeritat.

Si DA UTA nu este a lui falca , nu a fost vreodata si nici nu va fi vreodata si suntem naivi sa credem ca actuala situatie a schimbat ceva. Face stadionul, da mai multi bani, nu ne injuram prin presa dar asta nu inseamna ca suntem in aceeasi barca. NU am fost si probabil nu vom fi vreodata. Deci e in continuare treaba noastra sa ne asiguram ca UTA nu este luxata de cate un dugaesescu sau feies, fiindca de la jita&co nu ne putem astepta la nic un ajutor in afara de cel pe care il stim deja.

SI NU TE INTELEG cum poti spune ca esti de partea noastra DAR nu mai participi la meciuri si/sau la sedintele noastre. Atunci nu te supara dar cine este cel care ignora problemele UTA-ei si cine sta cu capul in pamant refuzand sa se implice in problemele din jurul sau ? NOI sau...tu ?

Intreb si eu poate ma faci sa inteleg mai bine ceea ce ai vrut sa zici.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Meciuri amicale in sezonul 2014-2015 - de Redpunk_one - 19-02-2015, 17:59

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)