Meciuri amicale in sezonul 2014-2015
21-02-2015, 23:14,
RE: Meciuri amicale in sezonul 2014-2015
Eu nu fac tragedie din infrangerea asta chiar daca ma racaie si ma doare si nici nu as cataloga nereusita campania de achizitii pentru ca hai sa fim drepti, toti exultam acum cateva saptamani. Hai sa nu fim atat de schimbatori ca vremea.

E adevarat ca mi-am manifestat nedumerirea vis-a-vis de Pit si care din pacate se comporta exact cum ma temeam pentru ca tipul e un indolent care isi traieste toata cariera din faptul ca a jucat conjunctural doua meciuri la AS ROMA. Conducerea a mizat pe faptul ca ne poate ajuta pana in vara la liga a III-a. Accept decizia lor chiar daca indoielile fata de Pit raman.
Varga e un terminat. Imi pare rau s-o spun pentru ca l-am indragit mult chiar daca el de-alungul timpului nu a fost corect cu UTA si a cam pacalit fotbalul. Dadea semne ca nu mai face fata inca din liga a IV-a iar acum ne arata ca e depasit complet. Eu n-as mai miza pe el in retur.
Se stie ca punctul nostru slab e apararea care sta numai in Botis ori Sorin are o varsta si nu mai poate compensa mereu numai prin experienta si plasament. Daca nu e ajutat este foarte vulnerabil in fata unor atacanti rapizi si tehnici.

Astia suntem, cu astia defilam. Continui sa cred ca trebuie sa promovam fara probleme.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Meciuri amicale in sezonul 2014-2015 - de Kidu - 21-02-2015, 23:14

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)