Bilete si abonamente
13-09-2014, 11:04,
#21
RE: Bilete si abonamente
(12-09-2014, 23:27)adymax a scris:
(12-09-2014, 22:42)micalaceanul a scris: Real Madrid probabil. Smile Nu imi place cum l-au facut. Biletele arata mult mai bine.

Poza?

[Imagine: 8wmp1j.jpg]
Răspunde
14-09-2014, 4:23, (Ultima modificare: 14-09-2014, 9:18 de adymax.)
#22
RE: Bilete si abonamente
Merci de poza. Arata bine bilete. Pacat ca la abonamente au ales un fundal care nu are nimic cu UTA.
Răspunde
16-09-2014, 8:37,
#23
RE: Bilete si abonamente
Pe fundalu abonamentelor ar putea fi pus chiar noul stadion.
Răspunde
16-09-2014, 13:26,
#24
RE: Bilete si abonamente
E foarte bine si asa cum sunt acum!!!
Răspunde
22-09-2014, 19:20,
#25
RE: Bilete si abonamente
Stie cineva de unde se pot prelua abonamentele achizitionate deja? (Nu am ajuns la meciul cu Pandurii II si nu cred ca ajung nici la cel cu Filiasi), am fost azi pe la Atrium dar nu este nicio miscare pe acolo. Mersi.
Răspunde
22-09-2014, 19:34, (Ultima modificare: 22-09-2014, 19:34 de Redpunk_one.)
#26
RE: Bilete si abonamente
Acum doar la stadion in ziua meciului cu filiasi.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
11-03-2015, 21:24,
#27
RE: Bilete si abonamente
50 de lei, costul unui abonament pentru retur la UTA

Conducerea clubului UTA a anunțat că biletele pentru meciul UTA – Viitorul Municipal Craiova, de sâmbătă, ora 15,00, vor fi puse în vânzare în ziua jocului, la arena Motorul. Prețul tichetelor a rămas neschimbat – 10 lei.

Gruparea roș-albă pune în vânzare și abonamente pentru a doua parte a stagiunii. Costul acestora e de 50 de lei și pot fi cumpărate tot cu ocazia meciului de sâmbătă după-amiază.
http://sportarad.ro/conducerea-clubului-...ichetelor/
Răspunde
16-08-2015, 9:28,
#28
RE: Bilete si abonamente
La inceputul sezonului trecut abonamentele s-au pus in vanzare cu 4 zile inainte de partida cu Pandurii II (primul meci acasa). Acum au mai ramas mai putin de 2 saptamani pana la primul meci si inca nicio veste despre abonamente. Speram ca saptamana viitoare sa auzim ceva noutati si sa nu ramana din nou pe ultimele zile. Probabil cererea va fi mai mare ca si sezonul trecut.
Răspunde
16-08-2015, 10:35,
#29
RE: Bilete si abonamente
Cred ca toata problema pleaca de la lucrarile de pe "Motorul" pentru ca inca nu stiu cate locuri vor avea si cum vor fi pozitionate.
Nu poti vinde un abonament fara loc.
Răspunde
16-08-2015, 22:37,
#30
RE: Bilete si abonamente
Deci probabil ca si anul asta se va alege acelasi pret atat pentru abonamentele la peluza cat si pentru cele la tribuna (exact la fel si in cazul biletelor), ceea ce mi se pare incorect, mai ales dupa ce am trecut printr-un sezon in care am stat meci de meci in spatele portii. Intentionez sa imi cumpar abonament, dar nu mi-ar conveni sa ramana la fel situatia.
Răspunde
19-08-2015, 16:54,
#31
RE: Bilete si abonamente
In sfarsit de luni putem achizitiona abonamente. La Motorul in intervalul 15:00-18:00. 180 Ron pentru tot sezonul.
Răspunde
19-08-2015, 18:17, (Ultima modificare: 19-08-2015, 21:51 de I 929.)
#32
RE: Bilete si abonamente
Clubul UTA anunță punerea în vânzare a abonamentelor valabile pentru sezonul 2015-2016. Suporterii noștri sunt așteptați începând de luni, 24 august, până vineri, 28 august, la stadionul ”Motorul”, între orele 15,00 și 18,00.

Prețul unui abonament este 180 de lei, iar valabilitatea se întinde pe întreg sezonul competițional.


http://www.uta-arad.ro/stiri/abonamente-...2016/2257/

Din anunţ reiese faptul că nu vor fi mai multe tipuri de abonamente, nu are cum să fie acelaşi preţ pentru tribune şi peluză la abonamente cu loc, deci vor fi abonamente fără loc şi fiecare stă pe unde apucă. Cred că vor fi nişte discuţii şi nemulţumiri - întemeiate zic eu. Mulţi suporteri vechi sunt destul de conservatori şi "ţin la scaunul lor", mai ales dacă l-au avut anul trecut şi le-a convenit cum se vede. Anul ăsta, cine vrea loc la bun la "tribune" trebuie să vină la meci cu cel puţin o oră înainte. Asta e consecinţa debandadei de la Motorul, a faptului că cei din club nu pot să prevadă exact câte locuri/tribune vor fi la ora meciului cu Mediaş. Încă o m**e de la Dugăeşescu şi indirect de la ştiţi voi cine.

Şi preţul e cam mare dacă va fi 10 lei biletul, practic singura facilitate va fi evitarea statului la coadă după bilet. Vom juca 18 meciuri acasă, dacă nu se retrage nimeni, 13 în sezonul regulat şi 5 în play-off sau play-out, deci fix 180 de lei ar ieşi la 10 lei biletul. Cine garantează că va fi prezent la toate meciurile? Deci în mare măsură ieşi în pagubă cu abonamentul, dacă te gândeşti mai întâi la buzunarul tău şi apoi la "să ajutăm echipa" (care, totuşi, e a "oraşului", nu a unui grup de suporteri ajutaţi de o universitate, ca la Timişoara). În plus, abonamentul nici nu-ţi garantează un loc, deci se întâmplă să ajungi în minutul 5 şi stai pe unde găseşti şi tu loc. Un bilet de 15 lei ar fi cam scump, poate ar trebui să ceară 12 lei pentru ca, totuşi, să existe un avantaj concret şi pentru cei cu abonament.
Răspunde
19-08-2015, 21:28,
#33
RE: Bilete si abonamente
Pentru mine unul nu e mult si oricum imi iau abonament insa gandind la general e cam mare pretul mai ales pentru abonament fara loc. Luci a sintetizat foarte bine mai sus.
Răspunde
19-08-2015, 23:22,
#34
RE: Bilete si abonamente
Am vb cu Meszar sa reduca pretul abonamentelor . I-am propus pretul de 150 de lei folosind argumentatia de bun simt de mai sus a lui Luci. Vad ca au modificat deja anuntul ca vor anunta in curand pretul Smile Sper sa tina cont totusi de cele discutate azi
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
20-08-2015, 16:18,
#35
RE: Bilete si abonamente
Clubul UTA Arad a decis astăzi să fixeze prețul abonamentelor valabile pentru anul competițional 2015-2016 la 150 de lei.

Valabilitatea abonamentelor se întinde pe tot parcursul campionatului (tur – retur și faza următoare).
Tichetele se pun în vânzare din prima zi a săptămânii viitoare, iar vechile locuri le sunt disponibile celor care le-au deținut sezonul trecut în zilele de luni și marți.
Vânzarea abonamentelor durează până vineri, 28 august.

Îi așteptăm pe suporterii noștri la stadionul „Motorul” de luni până vineri între orele 15,00 și 18,00. Prețul biletelor rămâne același, 10 lei.

http://www.aradon.ro/se-pun-in-vanzare-a...ta/1564823

Din cate inteleg eu se pastreaza locurile la vechii abonati in primele doua zile din saptamana viitoare  (Luni si Marti), ceea ce probabil inseamna ca abonamentele vor fi cu locuri.
Răspunde
20-08-2015, 17:26, (Ultima modificare: 20-08-2015, 17:27 de Kidu.)
#36
RE: Bilete si abonamente
Vor fi cu locuri, ce insa nu se poate este pret separat la abonamentele de la peluza din cauza conditiilor de pe "Motorul".
Asta inseamna ca toate abonamentele vor costa 150 RON indiferent ca sunt la tribune sau peluza la fel cum toate biletele vor costa 10 RON/meci.
Răspunde
23-08-2015, 18:14,
#37
RE: Bilete si abonamente
NU UITAȚI mâine(luni) se pun în vânzare abonementele pentru sezonul 2015-2016!

Prețul unui abonament este de 150 DE LEI și sunt valabile pe tot parcursul campionatului (tur – retur și faza următoare).Vechile locuri le sunt disponibile celor care le-au deținut sezonul trecut în zilele de luni și marți.
Vânzarea abonamentelor durează până vineri, 28 august.

Îi așteptăm pe suporterii noștri la stadionul „Motorul” de luni până vineri între orele 15,00 și 18,00. Prețul biletelor rămâne același, 10 lei.
Răspunde
24-08-2015, 18:03,
#38
RE: Bilete si abonamente
54 de abonamente vândute până în jur de ora 17, inclusiv al meu. La tribune se dau cu locuri, la peluză fără. Din nou e sistemul cu o foaie în schimbul căreia vom primi cardul la primul meci de acasă.
Răspunde
26-08-2015, 0:59,
#39
RE: Bilete si abonamente
Doar abonamente se vand la Motorul sau s-au pus si biletele pentru meciul de sambata la vanzare?
Răspunde
09-06-2016, 18:43,
#40
RE: Bilete si abonamente
Ce naiba e adevarat ca la aceasta ora deja s-au vandut toate biletele pt returul cu Voluntari??? M-am intors de la Gemi si nu mai aveau bilete.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 4 Musafir(i)