Chestionar: Cu cine veti vota in turul II?
Victor Ponta
10.00%
4 10.00%
Klaus Iohannis
85.00%
34 85.00%
Nu votez / Invalidez votul
5.00%
2 5.00%
Total 40 voturi 100%
* Aţi votat pentru acest element. [Arată rezultate]

Alegeri prezidentiale 2014 - turul II
13-11-2014, 16:41,
RE: Alegeri prezidentiale 2014 - turul II
Eu nu stiu pe ce logica va bazati voi rationamentele si ce considerati esential la o dezbatere de genul dar fie. Ma mir ca treceti cu vedea scrisoarea de sustinere venita de la Merkel si ii dati in continuare cu vezi doamne, gafa ca nu s-a dus la Antena 3. Voi va auziti ce scoateti din gura analistilor? Smile

[Imagine: image-2014-11-13-18544903-41-scrisoarea-...hannis.jpg]

Citat:Stimate domnule Iohannis,

Am aflat cu bucurie faptul că veţi candida la alegerile prezidenţiale din 2 noiembrie din partea Alianţei Creştin Liberale.

Cetăţenii români regăsesc în candidatura dumneavoastră o serie de virtuţi care în Europa sunt foarte apreciate. Ca primar al oraşului transilvănean Sibiu aţi dovedit competenţe administrative şi spirit european autentic. Prin trecerea PNL la popularii europeni şi prin alianţa încheiată cu PDL aţi reuşit să creaţi o forţă puternică a clasei de mijloc.

Vă doresc multă determinare şi energie şi sper într-o victorie a dvs. şi a Alianţei Creştin Liberale.

Revenind la Antena 3 si la ce invocati voi, ganditi un pic inainte de a acuza: ce sa caute la Antena 3 unde se uita toti tampitii spalati pe creier? Acolo nu va face pe nimeni sa isi schimbe optiunea, ba mai mult se va expune in fata unei armate de latrai care il vor lua la tinta din toate pozitiile. Nu in ultimul rand i-ar legitima pe sclavii lu' Voiculescu ca fiind niste jurnalisti credibili, ca niste parteneri seriosi de discutie.
Mai bine merge la Digi 24 unde oricum se uita un public mai educat in randurile caruia se gasesc destui nehotarati. Astia reprezinta tinta lui Iohannis, astia pot inclina balanta.


Mesaje în acest subiect
RE: Alegeri prezidentiale 2014 - turul II - de Kidu - 13-11-2014, 16:41

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 6 Musafir(i)