Chestionar: Cu cine veti vota in turul II?
Victor Ponta
10.00%
4 10.00%
Klaus Iohannis
85.00%
34 85.00%
Nu votez / Invalidez votul
5.00%
2 5.00%
Total 40 voturi 100%
* Aţi votat pentru acest element. [Arată rezultate]

Alegeri prezidentiale 2014 - turul II
13-11-2014, 18:25,
RE: Alegeri prezidentiale 2014 - turul II
Pe mine ma deranjeaza cei care nu il suporta pe basescu si voteaza totusi cu ponta facandu-i jocul chiorului. Cei care voteaza cu ponta din convingere sau din diverse alte interese nu ma intereseaza. Nu inteleg cum cei care nu il suporta pe base , pot fi atat de orbi incat sa nu vada ca sunt manipulati grosier . De luni incolo base&udrea vor iesi sa se autoproclame lideri ai opozitiei si cum l-ar fi batut ei pe ponta daca erau ei lideri ai dreptei, dar inca nu e totul pierdut si pana in 2016 partidul lui prezidential ii va reuni pe toti care vor dreapta unita si boc, falca,anastase si alti lingai se vor intoarce cu coada intre picioare sa linga labuta javrei sef. Am tot scris despre blatul base&ponta , inca o stire in plus nu cred ca mai conteaza dar.....

http://www.stiripesurse.ro/bomba-blat-de...38977.html

Fostul consilier prezidential Cristian Hrițuc, membru-fondator al Fundației Mișcarea Populară, denunță un BLAT de ultimă oră între Elena Udrea si PSD pentru turul 2 al alegerilor prezidentiale. "Am fost naivi", spune acesta.

"De ieri primesc telefoane de la diversi oameni din PMP. Desi saptamana trecuta se luase decizia politica de a merge in turul 2 pe " vot anti Ponta", acum, s-a schimbat schimbarea. PMP isi va indemna electoratul prin retele sa adopte o "stare de neutralitate" . Blatul Ponta - Udrea isi va produce acum efectele. Tuturor celor din PMP care va mai pasa de tara si nu de interesul meschin al doamnei aveti posibilitatea sa iesiti din acest blat. Multi ati fost (am fost) naivi, dar acum aveti posibilitatea sa vedeti cu ochii vostri care a fost obiectivul real al acestei candidaturi", spune fostul consilier prezidential.

Cristian Hrituc a fost consilier consilier de stat în cadrul Departamentului pentru Relaţia cu Autorităţile Publice şi Societatea Civilă până în data de 8 septembrie când a fost eliberat din funcție de Președintele Băsescu
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.


Mesaje în acest subiect
RE: Alegeri prezidentiale 2014 - turul II - de Redpunk_one - 13-11-2014, 18:25

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 8 Musafir(i)