Etapa nr. 13: FC Hunedoara - UTA (22.11.2014, ora 14:00)
24-11-2014, 13:14,
#30
RE: Etapa nr. 13: Corvinul Hunedoara - UTA (22.11.2014, ora 14:00)
Ousmane are o problema de psihic (cum am inteles ca are si Mitrea). E vorba de ...femeie. Daca la Mitrea nu prea am inteles care e problema "din dragoste" la Ousmane e problema ca nevasta lui nu primeste viza sa plece din Senegal (sau ceva de genul) si daca nu vine din ianuarie a zis ca renunta la fotbal si se intoarce in Senegal (!!!).

Nu prea ai ce sa le faci unor indragostiti de genul asta. Eventual sa discuti cu ei si sa ii faci sa inteleaga ca isi fac lor rau daca gandesc asa. Mai mult.....

In rest pe Stratila sunt sanse sa il pastram , el vrea, insa sunt mici fiindca in 5 luni nu cred ca impresarul lui nu ii pune pe masa minim 2-3 oferte clare. La fel si Pit.

Noi avem nevoie de niste intariri medii de liga a II-a cu valoare pe postul respectiv.

Si in special trebuie sa ne consolidam pe partea financiara in pauza asta (lamurite anumite aspecte care nu au functionat cum trebuie in turul asta)!!!
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 13: Corvinul Hunedoara - UTA (22.11.2014, ora 14:00) - de Redpunk_one - 24-11-2014, 13:14

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)