Fotbalul italian
04-02-2024, 12:56, (Ultima modificare: 17-02-2024, 14:17 de chikara.)
#5
RE: Fotbalul italian
(01-02-2015, 22:41)I 929 a scris: George Puşcaş, după debutul în Serie A: "Îi mulţumesc lui Roberto Mancini" » Ce l-a dezamăgit pe atacantul român

 
George Puşcaş a debutat astăzi pentru Inter şi în Serie A, în meciul contra lui Sassuolo, scor 1-3, după ce în urmă cu cîteva zile jucase pentru prima dată în echipa mare a italienilor în meciul din Cupă împotriva Sampdoriei.


Atacantul român în vîrstă de 18 ani nu a jucat decît 12 minute, după ce l-a înlocuit pe Palacio şi a vorbit pentru site-ul oficial al nerazzurrilor unde s-a declarat fericit.
"Sînt foarte fericit că am jucat şi îi mulţumesc antrenorului pentru posibilitatea pe care mi-a dat-o. Sînt fericit că am debutat, dar trist pentru felul în care a decurs partida. După golul lui Icardi am fi putut egala şi chiar să cîştigăm, dar a venit acel penalty şi asta a fost", a spus George Puşcaş.

Sursa: www.gsp.ro
cazinou GG Bet https://ggbet-ro.com este o alegere minunată pentru pasionații de jocuri de noroc din România. Experiența mea a fost extrem de plăcută, cu o gamă largă de jocuri, în special sloturi, care au captat atenția mea. Interfața prietenoasă și serviciul de asistență prompt și util au contribuit la o experiență lină și plină de distracție. De asemenea, selecția lor generoasă de jocuri live adaugă o dimensiune suplimentară de excitație. Recomand cu căldură GG Bet tuturor celor în căutare de distracție și posibilități de câștig în lumea jocurilor de noroc online.
Nu prea urmaresc fotbalul european la nivel de campionate insa stirea asta mi-a atras atentia nu pentru debutul lui Puscas (felicitari!), ci pentru faptul ca Inter Milano isi pune sperantele in acesta intr-un meci contra unei echipe anonime pe care-l pierde categoric! Ce jos au ajuns cele doua mari echipe ale orasului Milano si prin ce criza trece fotbalul italian!

Urmareste-l
Răspunde


Mesaje în acest subiect
Fotbalul italian - de I 929 - 01-02-2015, 22:41
RE: Fotbalul italian - de Beldea - 11-02-2015, 19:37
RE: Fotbalul italian - de Crishu - 19-05-2018, 12:58
RE: Fotbalul italian - de croaknavel - 08-01-2024, 9:46
RE: Fotbalul italian - de chikara - 04-02-2024, 12:56
RE: Fotbalul italian - de Marta1988 - 07-02-2024, 14:48
Adult Service Provider - de soniyasinghania - 27-03-2024, 14:17
RE: Fotbalul italian - de lisadsouza - 24-04-2024, 16:13

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)