Etapa nr. 16: Pandurii Târgu Jiu II - UTA (20.03.2015, ora 15:00)
19-03-2015, 15:22,
#7
RE: Etapa nr. 16: Pandurii Târgu Jiu II - UTA (20.03.2015, ora 15:00)
Roli Nagy nu se teme dacă Pandurii II aliniază jucători de la prima echipă. ”Mergem să ne impunem acolo!”

Roland Nagy a declarat că nu-și face strategia în funcție de posibilitatea viitorilor adversari de a primi întăriri pentru meciul de vineri. S-a speculat că în efectivul celor de la Pandurii II s-ar putea să apară unii fotbaliști de la prima echipă, dar antrenorul arădenilor transmite că știe ce are de făcut, indiferent de strategie.

”Tot am auzit că poate mobilizează jucători de la prima lor echipă. Știu că portarul Mingote a mai apărat, dar între buturi îl au și pe Negrilă, portar de națională. Unii cochetează sau chiar au debutat la prima. Că va fi ceva mai special vineri, nu cunosc și nici nu mă interesează. Mergem să ne impunem, indiferent de ce au ei de gând. Și prima echipă a lor are program încărcat, vedem la ora jocului”, a subliniat fostul mijlocaș.
Roli Nagy a mai confirmat că Dobrean e OK, iar Blănaru mai are nevoie de timp pentru a fi recuperat sută la sută.
http://sportarad.ro/roli-nagy-nu-se-teme...nem-acolo/
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 16: Pandurii Târgu Jiu II - UTA (20.03.2015, ora 15:00) - de Oli - 19-03-2015, 15:22

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)