Etapa nr. 17: UTA - Național Sebiș (28.03.2015, ora 15:00)
25-03-2015, 12:40,
#19
RE: Etapa nr. 17: UTA - Național Sebiș (28.03.2015, ora 15:00)
Se incearca inca de maine sau cel tarziu vineri. Deja am avut mai multe telefoane pt bilete la meci. Nu s-a mai intamplat asta de la meciurile cu movii din liga a II-a deci se anunta un stadion arhiplin pe sambata. Sa va cumparati bilete la meci din timp cei care stiti ca nu aveti sa nu ramaneti pe dinafara ca se vor pune in vanzare doar bilete pt cate scaune sunt pe stadion si nimic in plus (aprox 800-1000 de bilete maxim dupa amplasarea tribunelor mobile la tribuna I si a II-a).

In alta oridne de idei azi a fost sedinta tehnica cu jandarmii, firma de paza si reprezentantii celor doua cluburi . Sebisenii vor primi un sector langa trib I (dupa turnul de filmare) de 50 de locuri si 50 de bilete cu 10 lei fiecare. Din discutiile cu reprezentantul lor nu cred sa fie vreo rivalitate, chiar presedintele lor marturisind ca e utist de peste 20 de ani si ca e tachinat in Sebis pe tema cu cine tine sambata. Metodele de intaratare ale lui feies nu a vrut sa le discute , dar a recunoscut ca fara implicarea primarului clubul lor ar disparea. Eu sper sa nu avem discutii cu galeria lor si daca se comporta civilizat si nu injura sau provoaca sunt sigur ca nimeni nu le va avea treaba sau sa le zica ceva.

UTA sa castige . Atat e important

http://sportarad.ro/biletele-pentru-derb...i-devreme/
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 17: UTA - Național Sebiș (28.03.2015, ora 15:00) - de Redpunk_one - 25-03-2015, 12:40

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)