Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00)
16-05-2015, 22:21,
#15
RE: Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00)
(16-05-2015, 21:19)Alexandru76 a scris:
(16-05-2015, 20:41)Kidu a scris: Asa rusine ca si astazi nu s-a intamplat niciodata in peste 20 de ani de cand ma duc eu la UTA.
Toata lumea stie cat de mult m-am contrat cu doctorul Zeno insa ce i s-a intanplat astazi a fost o mare mizerie si o mare nedreptate. Nu am cuvinte sa descriu gestul lui Voicu si al lui Bodea cat si complicitatea lui Hlistei (de la asta chiar aveam sperante insa imi dau seama ca are un caracter indoielnic).

@Bodea, in cazul in care citesti asta si o sa o citesti pentru ca sunteti tare "afectati" de ceea ce scrie lumea pe net: afla ca si eu am fost unul pe care l-au nemultumit evolutiile tale lamentabile. Te astept sa imi spargi si mie fata prin Arad si nu sa te iei de oameni in varsta cu par alb pe cap care au mai multe meciuri si ani langa UTA decat toata familia si neamurile tale la un loc.

Cat timp tu si Voicu mai sunteti in lot eu unul nu mai dau pe la meciurile UTA-ei. A fost pentru prima data cand am vazut oameni care si-au aruncat abonamentele sau si le-au rupt. Probabil o duceam prea bine si eram prea multi la stadion.

E adevarat au fost apostrofati azi de cativa spectatori, pe buna dreptate, zic eu, pentru ca au jucat foarte prost, dar de aici si pana sa sari gardul sa te bati cu suporterii e cale lunga. Nu se poate asa ceva.....totusi sunt sportivi, sunt jucatori profesionisti, nu golani. 
In completare la ce a scris Kidu: 
Hlistei catre toata tribuna:"Daca nu va convine stati acasa..........., stati acasa........"
Gradinaru, pentru care am toata stima si admiratia, si-a cerut scuze pentru incident in numele clubului si a admis faptul ca jucatorii profesionisti nu fac asa ceva. 
Sa ne lase si Gradinariu ca si el a procedat la fel la meciul de la aniversare a inceput sa il injure si sa il ameninte pe Mitu parca sau pe cine nu mai stiu exact si in timpul meciului si la final si tot spunea cine ii asta ma...... etapa trecuta a fost faza cu Pit care a cam fost trecuta cu vederea acum faza de azi.Cine nu face fata la presiune sa ne lase , ei de aia nu joaca bine ca in loc sa fie concentrati la meci ei se concentreaza pe ce se striga din tribune jucati fotbal ba si nu va zice nimeni nimic voi in loc sa bagati capu in pamant si sa va fie rusine de halul in care jucati si sa va bucurati ca nu a mers nimeni peste voi sa va scuture putin desi ati fi meritat voi injurati si amenintati rusine.Caracterele 0 sa ne paraseasca si sa ne lase si Nagy care este 0 ca antrenor , dupa meciurile si toate intamplarile din ultima perioada nici nu iti vine sa te mai bucuri de promovare ..... pacat.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00) - de bsa924 - 16-05-2015, 22:21

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)