Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00)
16-05-2015, 22:46, (Ultima modificare: 16-05-2015, 22:47 de Kidu.)
#17
RE: Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00)
Eu am injurat vreun jucator? Ai probleme la mansarda? Faptul ca v-am semnalat voua evolutia penibila a lui Bodea spunandu-va VOUA asta nicidecum lui inseamna ca l-am injurat?
Sa ma ierte Dumnezeu dar ce a ajuns peluza asta, corul maicutelor de la Bodrog?
Era langa mine Clau Mare, Vatu, Vodka un pic mai incolo Luci Cozma: sa spuna ei daca eu am adresat vreo injurie cuiva.

Suntem pe forum si nu pot sa fiu slobod la taste ca ti-as spune mai multe insa ma deranjeaza atitudinea lor, asta le-am reprosat pe sportarad, asta le reproseaza lumea. Daca tu vrei sa divaghezi acum si sa te faci ca nu vezi problemele lor de atitudine, n-ai decat. Eu insa nu ma pot preface ca ploua pentru ca dupa meciul cu Sebisul nu au mai jucat nimic.

Scuza-ma dar nu am cum sa pun botul la argumentele tale si ale lui Chere: ca astia ne-au adus pe primul loc. Oare? Complaceti-va voi in situatia asta si bagatelizati incidentul grav de astazi, eu nu n-o fac.

Ma opresc aici pentru ca nu am chef de polemici cu nimeni. Asta e parerea mea si mi-o sustin.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 24: UTA - CS Ineu (16.05.2015, ora 18:00) - de Kidu - 16-05-2015, 22:46

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)