Etapa nr. 25: NMM Becicherecu Mic - UTA (22.05.2015, ora 18:00)
23-05-2015, 12:20,
#15
RE: Etapa nr. 25: NMM Becicherecu Mic - UTA (22.05.2015, ora 18.00)
promovarea trebuie apreciata si cei care au contribuit la ea merita felicitari. in primul rand Meszar si apoi echipa si antrenorii. desi nu pare o mare realizare sa promovezi din C in B mai ales in conditiiile romanesti de performanta si mentalitate, nu ar trebui uitat ca echipa a venit dintr-un esalon inferior; asadar, felicitari! sincere. despre entuziasm nu cred ca ar trebui sa fie vorba ci doar de bucuria scaparii din al treilea esalon. nu ca celelate ar fi mai bune dar e clar ca nivelul e totusi altul; despre jitza si ceilalti care ne-au adus in situatia rebranduirii si tararii prin mocirla judeteana si regionala, cu alta ocazie.
PS. momentul ar fi fost entuziasmant, pentru mine, daca in loc de celebra retrogradare transformata in promovare, am fi ajuns sa promovam din C in B , atunci, fara seria de smecherii ce a condus in cele din urma la situatia de acum. asta e. asa cum se stie, viata merge mai departe si cu toate ca inca noul proiect nu imi creaza nici emotii si nici alte sentimente, promovarea echipei e esentiala pentru viitor si pentru renasterea spiritului.
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa nr. 25: NMM Becicherecu Mic - UTA (22.05.2015, ora 18.00) - de cip_leo - 23-05-2015, 12:20

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)