Baraj #1: Dunarea Calarasi - UTA (01.06.2016, ora 18:00, Digi Sport 1)
01-06-2016, 23:20,
#47
RE: Baraj #1: Dunarea Calarasi - UTA (01.06.2016, ora 18:00, Digi Sport 1)
salutare, sunt multe de spus dupa meciul asta.. Cred ca jucatorii sunt obositi, e greu sa ai meci decisiv la Brasov si dupa cateva zile sa joci un baraj! E o prostie sistemul asta cu patru meciuri in 12 zile! Cred ca era mai bine daca din Liga I retrogradau patru echipe si din Liga II promovau patru direct.  Dunarea si-a asigurat de mult prezenta la baraj, noi am avut un meci decisiv in ultima etapa, plus aceste deplasari...! Din cate stiu Dunarea C. a jucat la Clinceni ultima etapa un meci "amical"! Imi era frica sa nu pierdem la scor si era important sa marcam cel putin un gol, e bine ca am marcat si cred ca altfel va fi meciul de acasa! Sunt sigur ca vom marca cel putin doua goluri, important e sa fim atenti in aparare! Deja am vazut suporterii de rezultat cum comenteaza aiurea pe diferite site-uri, din pacate nu ducem lipsa de astfel de oameni in Arad! Nu cred ca Dunarea e chiar asa de periculoasa in atac, problema e la noi in aparare, in meciul de astazi si o echipa de Liga III ne putea pune probleme!
Cred in calificare, asa cum am crezut si la Brasov pana in ultima clipa ca vom castiga! Daca nu marcam, un 4-0 era greu, dar un 2-0 nu e imposibil! Nu vreau sa judec niciun jucator, baietii si-au dorit mult sa scoata un rezultat bun, dar astazi atat s-a putut! E greu si pentru ei sa joace astfel de meciuri cu o asa incarcatura psihica tot la cateva zile!
Haide UTA, hai Aradu'!
Istoria adevarata nu se invata la scoala!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Baraj #1: Dunarea Calarasi - UTA (01.06.2016, ora 18:00, Digi Sport 1) - de Robi - 01-06-2016, 23:20

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)