Liga a II-a
05-02-2020, 5:44, (Ultima modificare: 05-02-2020, 5:45 de adymax.)
RE: Liga a II-a
Interesanta scrisoarea baiatului mai ales ca e mentionata si UTA: http://liga2.prosport.ro/seria-1/diverse...u-18782393

Am stat 6 luni la UTA, unde am uimit antrenorii prin jocul meu, dar, după 10 meciuri, pentru că a venit, pe postul meu, un băiat potent financiar, am fost dat de-o parte. Nu am mai suportat toată mizeria, mi-am făcut bagajul şi am plecat acasă.
Răspunde
05-02-2020, 10:06,
RE: Liga a II-a
Asta e un fel de Chirila, doar el se vede cel mai bun si e lucrat de toata lumea!
Răspunde
25-02-2020, 21:04,
RE: Liga a II-a
Incredibil ce circ e la Rapid -Turis, cu Ionuț Voicu circar notoriu la fiecare meci ,sper să-i învingem in meciul direct și să ne consolidăm locul 1 spre promovare.
Răspunde
25-02-2020, 22:01,
RE: Liga a II-a
0-0 Perfect.
Răspunde
26-02-2020, 10:07,
RE: Liga a II-a
Las' ca vine el meciul retur cu tomberonarii astia din Giulesti...
Răspunde
26-02-2020, 15:26,
RE: Liga a II-a
Ha ha ha , rapidiștii se umplu de penibil ...
Ati văzut articolul de pe sport.ro și filmarea cu vulpița și Viorel la meciul de ieri?Cum să promovezi așa ceva și apoi să spui că nu ai știut nimic, se vede in poze cum Manea le dă tricourile...
Deci nu cred...mor nu alta!Și mai apare și marele Pancone și face poze cu ei ..pfoai!
Cu asta și-au pus capac...
Poate le faceți niște mesaje mișto pe tema asta la meciul direct.

Nu am pus link-ul ptr că nu știu dacă e voie să preiei informația de la sursă fără acordul sport.ro.
Răspunde
26-02-2020, 15:44,
RE: Liga a II-a
Voi va puteti imagina cum culdusul ala de Manea poza in investitor interesat de UTA? Martian ar fi fost copil mic pe langa ce am fi putut pati cu asta.
Ce se mai dadea ranit garoiul dupa ce i-am dat cu sutul in cur.
Răspunde
27-02-2020, 8:39,
RE: Liga a II-a
Mai avea manea fani si prin Arad si atunci. Ce sa mai zici de tigani altceva decat sa ii arati cum sunt :

https://www.sport.ro/liga-2/festivalul-p...rajat.html
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde
27-02-2020, 15:22,
RE: Liga a II-a
Cu cateva zile in urma la emisiunea Prosport Live, Apostu spunea ca cei de la CS Mioveni nu au drept de promovare, ceva cu Insolventa. Pare interesant deoarece oficial se stia ca doar CSM Resita si Gloria Buzau nu ar avea drept de promovare fiind echipe de drept public.
Răspunde
01-03-2020, 14:39,
RE: Liga a II-a
Sunt zvonuri contradictorii in privinta dreptului de promovare a celor de la CS Mioveni. Apostu ar fi spus la un post de radio ca nu au drept de promovare (pe motiv ca ar fi in insolventa), iar comentatorii DigiSport au spus ca au iesit din insolventa si ar avea drept de promovare.
Stie cineva care e situatia reala?
Răspunde
01-03-2020, 17:25,
RE: Liga a II-a
(01-03-2020, 14:39)Cristi_Arad a scris: Sunt zvonuri contradictorii in privinta dreptului de promovare a celor de la CS Mioveni. Apostu ar fi spus la un post de radio ca nu au drept de promovare (pe motiv ca ar fi in insolventa), iar comentatorii DigiSport au spus ca au iesit din insolventa si ar avea drept de promovare.
Stie cineva care e situatia reala?

Ce mai conteaza oameni buni...echipa noastra e la ani lumina ca joc si valoare de celelalte urmaritoare!
Răspunde
01-03-2020, 18:31,
RE: Liga a II-a
Corect psv!
Răspunde
04-03-2020, 10:59,
RE: Liga a II-a
Mioveniul a iesit din insolventa, asta inseamna ca pot promova nestingheriti de nimeni.
Răspunde
08-03-2020, 15:24,
RE: Liga a II-a
Ole ole ,mulțumim rapidule Smile
Răspunde
08-03-2020, 15:25,
RE: Liga a II-a
Foarte slab Rapidul, mai stau un an in liga 2 a cu fratii de la timisoara.
Răspunde
08-03-2020, 15:29,
RE: Liga a II-a
"CCA a luat decizii ciudate în privinţa delegării brigăzii de la acest meci, semn că protestele giuleştenilor au fost auzite la FRF. Centralul Bogdan Dumitrache şi asistentul Cosmin Vătămanu sunt din Bucureşti, oraş din care e şi Rapid. În plus, asistentul 1 Alexandru Filip e mutat recent din Timişoara, acolo unde rapidiştii au frăţie cu poliştii, la Constanţa. Sursele Liga2.ro susţin că Filip este chiar suporter al Rapidului. În prima repriză, Rapid a fost iertată de un penalty, la un henţ al lui Labeau, iar apoi a beneficiat gratuit de o lovitură liberă indirectă în careul advers, decizia centralului fiind eronată."

http://liga2.prosport.ro/seria-1/campion...u-18946586

Comedie de arbitraj la Rapid - Resita. Hai ca la hentul lui Labeau sa zicem ca i-a sarit mingea in mana din propriul corp, dar spre final de meci au primit tiganii un penalty dea dreptul penibil. A fost bataie de joc!

Felicitari resitenilor! M-as bucura foarte mult sa se salveze de la retrogradare.
Răspunde
08-03-2020, 18:22,
RE: Liga a II-a
Săracul Cătălin, a depus efort supraomenesc ca să pice in halul ăla și tot degeaba.
Mi-e scârbă!
Răspunde
09-03-2020, 9:10,
RE: Liga a II-a
Nu ai cum sa nu te ia scarba cand vezi cum sunt impinsi de la spate incepand de la FRF, arbitraje si pana la banalele comentarii de la Digi TV. Sunt disperati sa intre anul asta pentru ca altfel se clatina sandramaua si s-ar putea ca staborul sa se destrame.
Răspunde
09-03-2020, 12:06,
RE: Liga a II-a
(09-03-2020, 9:10)Kidu a scris: Nu ai cum sa nu te ia scarba cand vezi cum sunt impinsi de la spate incepand de la FRF, arbitraje si pana la banalele comentarii de la Digi TV. Sunt disperati sa intre anul asta pentru ca altfel se clatina sandramaua si s-ar putea ca staborul sa se destrame.

De data asta comentatorul o fost fairplay si o zis ca nu a fost penalty. Inca mai ca lo si certat pe hlistei
Răspunde
09-03-2020, 13:19,
RE: Liga a II-a
Si pana la penalty cui atribuim comentariile intr-o singura directie? Cel mai mare buget, cel mai bun antrenor, cele mai mari pretentii de promovare, jocul spectaculos, nicaieri nu-i ca la Rapid s.a.m.d.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 9 Musafir(i)