Liga a II-a
11-07-2020, 21:49, (Ultima modificare: 11-07-2020, 21:50 de Xtreme.)
RE: Liga a II-a
Petrolul--Rapid: rezultatul penaltiului.... un jucător eliminat Smile
Răspunde
11-07-2020, 22:14,
RE: Liga a II-a
Dacă nu bați petrolul miercuri atunci nu meriți în liga 1!asa meci slab nu am văzut în ultimii ani! Meci de liga 3 și asta cu mare indulgenta.
Răspunde
11-07-2020, 22:27,
RE: Liga a II-a
Mai lăsați-mă cu astea dacă nu bati pe aia dau pe aialalti nu meriți, ce contează pe cine Bati atâta timp cât la final promovezi? Din partea mea sa nu batem pe nimeni sa facem Numa egaluri și sa promovam.
Răspunde
11-07-2020, 22:33,
RE: Liga a II-a
Și Turris au jucat slab cu Mioveni, am spus-o și eu și după aia mi-am mușcat limba când am văzut cum au evoluat la Arad. Nu seamănă niciun meci cu altul. O echipă poate să fie praf azi și peste trei zile să rupă norii. Că Petrolul a jucat slab e total irelevant, singurul lucru important e să fim noi cum trebuie.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
11-07-2020, 23:11,
RE: Liga a II-a
Suntem la mana noastra, trebuie sa ne uitam la noi, sa fim mai atenti in defensiva , am incredere in echipa si sunt sigur ca la sfarsit locul 1 e al nostru!!!
Răspunde
12-07-2020, 12:40,
RE: Liga a II-a
Te apucă greața când auzi declarațiile lui Alexa după meci , veșnic victime , sper să le dăm cu terenul in cap la meciul direct.

Iar comportamentul lui Burcă din tribuna oficială....penibil.
Răspunde
12-07-2020, 12:51, (Ultima modificare: 12-07-2020, 12:53 de psv.)
RE: Liga a II-a
(11-07-2020, 22:33)Giuliano a scris: Și Turris au jucat slab cu Mioveni, am spus-o și eu și după aia mi-am mușcat limba când am văzut cum au evoluat la Arad. Nu seamănă niciun meci cu altul. O echipă poate să fie praf azi și peste trei zile să rupă norii. Că Petrolul a jucat slab e total irelevant, singurul lucru important e să fim noi cum trebuie.

N-as spune ca Turris au fost grozavi,cand primesti trei goluri nu poti sa spui acest lucru,......n-am fost noi ceea ce trebuie,ne -a lipsit enorm tempoul competitiei.Cand fizic nu esti OK faci greseli impardonabile,de genu celor facute de noi Joi.Chiar si asa cu putina sansa ,puteam castiga !
Răspunde
14-07-2020, 10:13, (Ultima modificare: 14-07-2020, 10:14 de UTAFan90.)
RE: Liga a II-a
Inca un meci amanat.

https://www.frf.ro/recomandate/partida-f...ars-cov-2/

Partida FC Argeș – CS Mioveni a fost amânată după ce o persoană din cadrul clubului piteștean a fost depistată pozitiv cu virusul SARS-CoV-2

"Departamentul de competiții al Federației Române de Fotbal a amânat meciul programat inițial azi, 14 iulie, de la ora 20:00, după ce o persoană din cadrul clubului FC Argeș a fost depistată pozitiv.

Meciul va fi reprogramat în prima dată disponibilă. Federația Română de Fotbal precizează că partidele amânate vor fi reprogramate în ordinea amânării acestora și utilizând toate datele disponibile din calendarul competițional.
Decizia a fost luată având în vedere discuțiile avute cu reprezentanții celor 6 formații implicate în play-off-ul Ligii 2, în cadrul unei videoconferințe ce a avut loc înainte de startul play-off-ului, pentru a stabili modul de acțiune pe mai multe scenarii posibile.
DSP Argeș a demarat o anchetă epidemiologică la clubul din Pitești.
Reprezentanții mass-media sunt rugați să respecte confidențialitatea informațiilor medicale și să evite să dezvăluie identitatea celor afectați de COVID-19."
Răspunde
14-07-2020, 13:01, (Ultima modificare: 14-07-2020, 13:21 de psv.)
RE: Liga a II-a
ai nostri cand trebuie sa se testeze din nou, cred ca dupa 14 zile parca ?!adica vineri ..sincer eu unul stau cu sufletul la gura....
Răspunde
14-07-2020, 13:26,
RE: Liga a II-a
Înainte de fiecare meci se fac testele din ce știu eu. Și așa ar fi logic. Degeaba afli tu peste X zile că ai infectați dacă între timp ai jucat cu altă echipă.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
14-07-2020, 14:05,
RE: Liga a II-a
(14-07-2020, 13:26)Giuliano a scris: Înainte de fiecare meci se fac testele din ce știu eu. Și așa ar fi logic. Degeaba afli tu peste X zile că ai infectați dacă între timp ai jucat cu altă echipă.

Se pare ca nu , la fiecare 14 zile , cica asa ar fi protocolul!
Răspunde
14-07-2020, 14:08, (Ultima modificare: 15-07-2020, 10:55 de Kidu.)
RE: Liga a II-a
Da pentru ca 14 zile reprezinta perioada maxima de incubatie a virusului Sars-Cov-2.
Răspunde
14-07-2020, 15:43,
RE: Liga a II-a
14 zile este perioada de incubatie
Răspunde
15-07-2020, 10:56,
RE: Liga a II-a
Asta voiam sa spun si eu, perioada maxima de incubatie, insa am scris pe viteza si nu m-am facut inteles. Am corectat, merci!
Răspunde
21-07-2020, 20:47,
RE: Liga a II-a
Dacă Argeș bate restanta, apoi la petrolul, Turis pe, petrolul și pe Mioveni, noi pe rapid.... 

UTA 32
Turis 30
Arges 29...

Nu știu de unde entuziasmul ca a pierdut rapidul, dc ei băteau, cu egal eram matematic duminica, asa în scenariul de mai sus, tremuram pana în ultima etapa și dc batem rapid!
Răspunde
21-07-2020, 21:53,
RE: Liga a II-a
Nu e deloc bine pt noi ca a batut Argesul, egalul era mult mai ok. Ar fi bine ca macar astea doua sa faca egal. Noi trebuie sa intram concentrati cu Rapid, nu sa-i luam de sus si sa castigam cu orice pret. Cu putin noroc ar trebui sa fie suficient. Sa depindem de meciul cu Arges e de evitat, au aratat destul de bine cu Rapidul.
Răspunde
21-07-2020, 22:59,
RE: Liga a II-a
După acest egal, victorie cu rapid și suntem în liga 1!
Răspunde
21-07-2020, 23:22,
RE: Liga a II-a
După meciurile de astăzi, Petrolul și Rapid nu ne mai pot depăși. Pentru a lăsa definitiv Mioveniul în urmă ne-ar fi suficient și un egal duminică. Dar, cu acest scor încă putem fi depășiți de Turris și Argeș. Dacă Mioveniul bate Argeșul în restanța de vineri, cu Rapid ne-ar fi suficient și un egal. La orice alt scor trebuie să câștigăm cu Rapid. Asta ca să putem sărbători duminică.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
21-07-2020, 23:47,
RE: Liga a II-a
Arges este foarte foarte periculoasa,este merituos ce a facut Badea acolo cu o echipa foarte tanara.Obligatoriu victorie duminica ,nu m as baza deloc pe ultimul meci cu Arges.
Răspunde
22-07-2020, 0:31,
RE: Liga a II-a
Daca castiga Arges si Turris tot din meciurile ramase iar noi nu mai luam nici un punct trec peste noi. Am calculat bine?
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 18 Musafir(i)