Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1)
12-05-2017, 12:49, (Ultima modificare: 12-05-2017, 15:15 de Kidu.)
#13
RE: Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1)
Asa este, trebuie sa dam Cezarului ce este al Cezarului. De altfel niciodata nu mi-au placut superlativele astea: cel mai..., ce mai..., nimeni nu a mai facut asta, nimeni nu mai face asta...

@Mihalcea, e un forum, lumea discuta, nu toti pretind ca sunt ultrasi si lumea isi spune parerea in functie de cum percepe fiecare situatia.
Trebuie sa admiteti si voi ca suporterii pe care ii strangeti la meciurile voastre nu ar umple "Dan Paltinisanu" asa cum era odata, la fel cum si la noi lumea nu mai vine cum venea odata. Motivele sunt relative de la persoana la persoana si putem discuta la nesfarsit pe tema asta.
Daca ati fi putut umple singuri DP sunt sigur ca nu ati mai fi fost atat de generosi si nu ne-ati fi dat un bilet in plus fata de minimul ala de 5%.

Nu trebuie sa te simti atacat si nici sa te simti dator sa oferi explicatii. Am inteles, e ok asa cum e, e foarte bine ca se joaca pe DP si sper sa fim cat mai multi atat noi cat si voi pentru a iesi un derby reusit care sa aiba de toate.

P.S. Cum ar fi daca eu m-as simti dator sa comentez fiecare aberatie cu privire la noi scrisa pe forumul vostru? Ar fi treaba serioasa? Smile
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1) - de Kidu - 12-05-2017, 12:49

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)