Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1)
15-05-2017, 13:01,
#23
RE: Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1)
Ei ne pun la dispozitie intreaga peluza nord, avand o capacitate (din ce am reusit sa ma informez) de 5.852 de locuri si noi alegem cate bilete dorim in functie de cum merg vanzarile (e si normal). 
Din ce am mai vorbit cu anumiti prieteni timisoreni (da! am mai multi prieteni care sunt suporteri Poli si suntem foarte fair-play unii cu altii, ne-am fi dorit sa fie mai multe exemple de genul asta) iar la ei se doreste ca noi sa venim in numar cat mai mare la meci, sa existe un duel al galeriilor si cel mai bun sa castige atat pe teren cat si in tribune.  Iar ca cifra totala, se spera la o afluenta intre 15.000 - 20.000 de fani in tribune. Nu stiu... aici ramane de vazut, ca de vorbit e usor.

Plus de asta, ne dorim toti, atat noi cat si ei, fiind un meci transmis in direct la TV, sa aratam tarii cat inseamna acest derby pt fanii acestor doua echipe, si sa vada ca avem in continuare acest derby si multi suporteri patimasi de ambele tabere.

Voi merge si eu in cursul zilei de astazi sa procur cateva bilete si totodata biletele de tren aferente. Daca se mentine ritmul vanzarilor curent, chiar sper sa ne strangem 3.000 de suporteri sa mergem sa ne sustinem echipa la meci. Am mentionat intr-un post anterior ca visez cu ochii deschisi si ca ar fi fantastic sa profitam de ocazie sa le umplem peluza, sa fim 5.000, cred ca am fi dominat fondul sonor CU LEJERITATE tot meciul la asa o cifra... dar e greu, mai bine raman realist si eventual las loc... pt o posibila surpriza placuta cu putin inainte de startul meciului.

FAIR-PLAY ! Si fie ca cel mai bun sa castige ! 
UTA ARAD !! UTA ARAD !!  Big Grin
<--> FORZA UTA <-->
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1) - de Triple H - 15-05-2017, 13:01

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 5 Musafir(i)