Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1)
16-05-2017, 15:42,
#32
RE: Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1)
Am spus doar ca filmuletul nu mi se pare foarte inspirat.
Motivul pentru care el a fost creat, pe de o parte, este ca sa trezeasca in suporteri nostalgie si sa convinga pe cat mai multi sa participe la un astfel de eveniment. Pe de alta parte vrem sa promovam derby-ul asta la nivel national ca pe un derby al Romaniei. Ori mie unul mi-e rusine de imaginile de la meciul tur.
E doar o parere, iar daca influenteaza negativ pe cei care o citesc, se poate sterge.

E pacat ca multi isi cumpara bilete la tribuna 1 si 2 pentru ca ar fi frumos sa umplem peluza. Oarecum pot sa ii inteleg pe cei care merg cu familia si copii la meci pentru ca exista riscul de incidente in drum spre stadion. Si poate si unora care merg cu masinile li se pare incomod si riscant sa se alature grupului care merge cu trenul si poate de asta prefera tribunele.
Cred ca in 2006 cand s-a deschis inca un sector in meciul de la Timisoara am obervat multi care veneau dinspre tribuna a 2-a inspre peluza.
Eu unul mi-as dori ca toti suporterii nostri sa se adune in peluza.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1) - de Cristi_Arad - 16-05-2017, 15:42

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)