Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1)
22-05-2017, 0:37,
#97
RE: Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1)
Un fleac, i-am ciuruit! S-a vazut clar ca doar suprafata de joc i-a salvat in meciul tur, iar pentru asta ar trebui sa-i multumeasca lu' Falca pentru punctul ala ca au facut mare sarbatoare atunci. poli asta a lor e una din cele mai limitate echipe de fotbal din liga 2 (daca nu cea mai, Clinceniul pe care i-am nenorocit etapa trecuta cu 6-0 au fost peste ei ca fotbal), daca nu am fi avut atatea retrageri si probleme erau de mult timp retrogradati. Preluari complet aiurea, pase la adversar, miscari de fotbal amator, faulturi grosolane etc. Sper ca au plecat fericiti totusi de la stadion ca puteau sa o ia mult mai rau, i-am iertat nepermis de mult in repriza a doua cand nu prea am mai pus presiune pe ei, puteam sa-i umilim si mai tare. Iar de rezultatul final, nici pentru o secunda nu am avut emotii, iar la cum s-au afisat, sper ca nu aveau la modul serios sperante desarte inainte de meci (sa fim seriosi, oricat ai putea fi subiectiv) Smile). In rest, am fost peste ei si in teren si in tribune, daca mai urmariti meciul pe Digi o sa vedeti cine domina fundalul sonor Big Grin .
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #35: Poli - UTA (21.05.2017, ora 19:00, Digisport 1) - de Gdeck - 22-05-2017, 0:37

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)