Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
13-06-2017, 20:15,
#12
RE: Baraj: ACS Poli Timisoara - UTA (12.06.2017, ora 20:30, Digisport 1)
(13-06-2017, 19:52)Giuliano a scris: ...Am tot respectul pentru suporterii UTA-ei din alte părţi dar o să am şi mai mare respect când voi vedea un astfel de suporter că la începutul sezonului îşi achiziţionează un abonament, ştiind că nu va ajunge la 99% dintre meciuri, doar pentru a ajuta clubul pe care-l susţine. Că, după câte ţin eu minte, termenul de "suporter" cam asta înseamnă. Să oferi tu sprijin complet clubului nu să ceri clubului să renunţe la bani pentru tine...

De acord cu Giuliano aici. Eu, de exemplu stau in SUA si nu pot ajunge la meciuri, dar sant de parere ca un adevarat suporter trebuie (si asta e un minim necesar, parerea mea) sa aiba abonament pe sezon daca e suporter local, iar daca nu locuieste in zona ar trebui sa fie membru Suporter Club UTA. Eu cel putin, platesc cotizatia la SCU de ani de zile.
Nici mie nu-mi place ca nu e televizat meciul, dar pot sa accept asta. Singurul regret pe care toti il vom avea daca nu va fi televizat meciul este ca nu o sa putem revedea peste ani de zile imagini video de calitate cu o promovare istorica !!!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Baraj: ACS Poli Timisoara - UTA (12.06.2017, ora 20:30, Digisport 1) - de RedNeck - 13-06-2017, 20:15

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 3 Musafir(i)