Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
15-06-2017, 22:11,
#64
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
Sunt câţiva jucători care trebuie sa scapam de anul viitor..Imi pare rau sa spun, dar :
Gligor - Lovea mingea zici ca era la rugby, nu aveai acea siguranta cu el in spate.
Petre - Nu stiu daca l-am vazut meciul asta atingand mingea si tinand-o mai mult de 15 secunde, orice minge era spre el.. fugea de ea ca de dracu'. I s-a urcat la cap toata treaba cu FCSB, sa primim banii pe el si dus sa fie, macar ne cumparam ceva jucator bun de Liga 1 in defensiva.
Valceanu - Ma bucur ca pleaca, poate e unul dintre cei mai tineri marcatori in cupele europene, dar nu a demonstrat aproape nimic in meciul acesta.
Stahl - A fost bun, dar a avut niste suturi date in tribune cand putea gandi mai lucid, si sa creeze o fază periculoasă.
Miron - A iesit la golul 2 din poarta zici ca a vrut sa-si ia adversarul in brate, proasta gandita faza.
Stratila - Iti multumesc pentru golul din tur, dar meciul ăsta ai folosit exact ca in alte meciuri aceasi ,,schemă", un picior fake in spate, unul inainte si dă-i să fugă..
Chindris - Pase lungi ratate
Copil - .....
Piccioni - Fuge de minge, cand Burla ii dadea pase, el fugea cu spatele spre minge..

Cel mai bun jucator al nostru a fost fara indoiala Mevlan Adilli. Deci baiatul ăsta e peste toti jucatorii existenti in L2, si peste mulţi alţii din L1. Are talent, se vede. Nu este mega rapid, dar joaca faza mega bine si gandeste fiecare fază. Nu am nimic personal cu niciunul din jucatori, dar sunt multi in club care sunt deja de 2-3 ani si parca nu au crescut aproape deloc. A fost cel mai important meci al echipei UTA Arad, si probabil de nu se faceau atatea greseli si se gandea mai bine anumite faze, cine stie.. poate visam la o promovare. Aşa, mai avem de aşteptat 1 an, poate vom avea noroc. Forza UTA!
,,Ei cu ei, noi cu UTA."
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30) - de diangelis - 15-06-2017, 22:11

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)