Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
16-06-2017, 12:09, (Ultima modificare: 16-06-2017, 12:11 de Gru.)
#88
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30)
(16-06-2017, 12:01)Cristi_Arad a scris: Legat de faza cu Adi Petre, nu cred ca a vrut sa sfideze pe nimeni sau sa loveasca pe cineva cu torta.
Cred ca doar a vrut sa o arunce in afara terenului. Si pentru asta am ajuns sa ne injuram golgheterul.
Nu sunt de acord sa arunci cu torte in tren mai ales cand echipa ta e in dezavantaj desi sunt pentru spectacol piro in triubne.
Cat despre Petre in general, acum regret ca nu l-am vandut in iarna, un jucator mai arogant si indolent ca el nu cred ca am avut vreodata si sunt aproape sigur ca se va pierde pe drum. Se crede un semizeu deja, si crede ca totul in lumea asta i se cuvine. Uitati-va la interviul de dupa meciul tur, cand intrerupe reporterii ca sa se ia de Popa. Unde ati mai vazut un jucator si junor sa se ia de antrenorul echipei adverse! Apoi cere sa i se repete intrebarea desi a inteles-o din prima.

Cat despre UTA, baraje si promovari, vom promova cand Aradul (Falca) va fi pregatit (va avea chef)!
Asta incearca sa ne spuna Meszar!
Si cred ca nici nu s-a vrut, dar oricum nici nu se putea promova prin baraj.

Deja exageram, daca ai in fata un bou, un jeg de genul lui Ionut Popa care se manifesta ca atare, ai tot dreptul din lume sa-i spui boului ca e bou, indiferent ca ai 5, 19 sau 60 de ani.

Repet, la el e o faza complicata in care se afla, e la varsta la care crede ca tot ce zboara se mananca. In plus nu are niciun fel de sprijin de la club, ba din contra. In plus, in mod evident, e un jucator de moral. Eu chiar cred ca va iesi un jucator bun din el.

P.S As vrea sa se lamureasca cat de transparent si de clar posibil, ce e cu prostia asta ca pe 30 iunie ii expira contractul cu UTA dar nu si cu Atletico. Avand in vedere ca marea majoritate a banilor la echipa vin de la buget, iar de o eventuala vanzare ar urma sa beneficieze o alta entitate privata decat UTA, mi se pare de cea mai joasa speta, apropiat de limita penalului. Sper ca informatia sa nu fie adevarata.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Baraj: UTA - ACS Poli Timisoara (15.06.2017, ora 17:30) - de Gru - 16-06-2017, 12:09

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)