Etapa #4: UTA - CS Mioveni (23.08.2017, ora 18:00, TV Arad)
24-08-2017, 0:47,
#16
RE: Etapa #4: UTA - CS Mioveni (23.08.2017, ora 18:00, TV Arad)
Frustrant sa asisti la un asa de meci... Foarte bine a spus Mihalcea, am dominat clar jocul, ne-am exprimat destul de bine, am pus chiar si presiune in atac, dar prea multe ratari. Cu tot respectul pentru Curtuius, e muncitor, are caracter, da si goluri dar totusi nu e suficient. Iar Dan Roman cel putin deocamdata nu se ridica la astptari. Avem nevoie de un atacant capabil sa faca diferenta. 
Este deja al doilea adversar care vine si baga autobaza in poarta pe un teren mic, si desi ne cream ocazii nu reusim sa batem acasa. Si asa va fi cum zice Mihalcea, deja s-au prins de treaba cu terenul si toti vor veni la ciupeala cu autobaza. E ingrijorator pentru ca am pierdut deja 4 puncte acasa in 4 etape de cand a inceput campionatul.
Sa nu isi faca nimeni iulzii ca vom promova la pas, desi probabil avem cel mai valoros lot.
Ba mai mult, sa nu cumva sa ne si toace unii marunt pentru ca nu lingem in dos FRF-ul si si pe Digi.

Si chiar simt nevoia sa mai spun ceva...unii chiar nu au nici o treaba cu fenomenu! 
Atat la stadion cat si in comentarii pe sportarad dupa 4 etape in care nu am jucat rau, deja cer demisia antrenorului si critica pe Meszar si pe toata lumea. Ei pur si simplu nu vad nici o diferenta intre echipa de acum si cea din sezonul trecut.
Astia si cei care injura tot meciul cred ca ar trebui cumva potoliti.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #4: UTA - CS Mioveni (23.08.2017, ora 18:00, TV Arad) - de Cristi_Arad - 24-08-2017, 0:47

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)