Etapa #4: UTA - CS Mioveni (23.08.2017, ora 18:00, TV Arad)
24-08-2017, 9:42, (Ultima modificare: 24-08-2017, 9:44 de Redpunk_one.)
#20
RE: Etapa #4: UTA - CS Mioveni (23.08.2017, ora 18:00, TV Arad)
Ar trebui cumva sa le dam raspunsul celor care jignesc si ataca aiurea acolo , macar marim traficul pe sportarad sa fie Luci multumit Smile)) . Nu de alta dar jucatorii si antrenorii se stie ca acolo citesc comentariile (o faceau si in trecut banuiesc ca si acum o fac) si vor ramane cu parerea ca in trecut ca "asta credem toti despre ei"

In alta ordine de idei un meci in care am pierdut inca 2 puncte. Puteam lejer sa fim la 12 puncte acum in fruntea clasamentului. Lipsa de eficienta in fata portii, apararea pe doua linii a adversarilor care vin sa apere cu orice pret egalul, pe care o vom mai vedea la toate echipele care vin la Siria, terenul mai ingust si mai mic care favorizeaza autobaza, dar si o neatentie in aparare , a lui Asani din cate am inteles (dar care altfel a facut iarasi un joc bun ieri) ne-au costat cele 4 puncte cu Metaloglobus si cu Mioveni.

Am insa aceeasi senzatie ca si voi. Echipa joaca altceva, valoarea incepe sa isi spuna cuvantul iar relatiile de joc se leaga din ce in ce mai bine. CU cateva mici corectari , cu revenirea lui Grigorie poate la mijloc, cu incercarea poate , de ce nu, a unui junior in fata langa Curtuis (gen Toma sau Stahl) ca sa chibitez si eu Smile sunt sigur ca nu vom avea probleme sa ne impunem jocul si sa promovam anul acesta din ce vad. Asta nu inseamna ca va fi totul ca pe tava si vom promova fara batai de cap, dar am asa o senzatie ca anul acesta cu echipa asta nu mai ratam obiectivul

Cu totii la Sibiu deci sa luam cele 3 puncte si sa urcam pe podium iar apoi sa vina Balotestiul sa ne luam revansa pt meciul de cosmar de anul trecut !!!
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #4: UTA - CS Mioveni (23.08.2017, ora 18:00, TV Arad) - de Redpunk_one - 24-08-2017, 9:42

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)