Etapa #6: UTA - CS Balotești (02.09.2017, ora 11:00, TV Arad)
02-09-2017, 16:33, (Ultima modificare: 02-09-2017, 16:49 de Cristi_Arad.)
#37
RE: Etapa #6: UTA - CS Balotești (02.09.2017, ora 11:00, TV Arad)
Fratilor treaba e groasa rau de tot. Nu vreau sa par fatalist, dar e o debandada generala la club, iar riscul sa compormitem sezonul e urias.
Cum e posibil sa ajunga jucatorii sa injure antrenorul si sa il sape, pierzand intentionat puncte importante??? Si sa nu aveti dubii, pentru ca asta e adevarul. Tot vestiarul e impotriva lui Mihalcea. Erau jucatori in tribuna azi care comentau la schimbari "baa da asa schimbare faci? post pe post??"
Dar oare jucatorii cand il alunga pe Mihalcea sunt constienti ca ei ai fost adusi si sunt platiti ca sa joace fotbal si au obiectiv o promovare?
Condru parea coplesit dupa meci si spunea ca intr-adevar e un moment foarte dificil pe care trebuie sa avem grija cum il gestionam.
Dar sunt mai multe probleme, una ar fi cea cu Mihalcea, aici cred ca ar fi trebuit sa intervina conducerea si sa puna fata in fata banca tehnica si jucatorii daca stia ca exista ruptura asta intre ei. O alta problema e cum bine spunea cineva azi, oare nu am avut noi ouale prea mari cand nu am vrut sa fim " parte din sistem" si acuma suferim si din cauza arbitrajelor? Asta pe langa problemele din bucataria interna.
Ce facem acum? Pleaca Mihalcea? Cine vine in locul lui sa preia o echipa cazuta la mijlocul clasamentului si cu jucatori adusi sa se plieze pe stilul de joc al lui Mihalea? Presiunea va fi mare de acum la fiecare meci. Cine vine si isi asuma presiunea asta?
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #6: UTA - CS Balotești (02.09.2017, ora 11:00, TV Arad) - de Cristi_Arad - 02-09-2017, 16:33

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)