Etapa #8: UTA - Dunarea Calarasi (16.09.2017, ora 16:00)
16-09-2017, 19:46, (Ultima modificare: 16-09-2017, 19:48 de Adrian07. Motivul editării: completare )
#25
RE: Etapa #8: UTA - Dunarea Calarasi (16.09.2017, ora 16:00)
(16-09-2017, 19:38)maryan a scris: Decât mercenari din ăștia mai bine luam toți juniorii talentați din zona și jucam cu ei!
Am plecat de jos pas cu pas cu jucători arădeni și ne-am bătut joc de tot aducând expirați din ăștia! Eu cred ca echipa de anul trecut cu maxim 4 achiziții am fi defilat!

Toti spuneti CU ARADENI... Gligor isi baga p*** in noi,  COPACI a vrut sa plece desi a jucat in ERA  Laurentiu Rosu, ce credeti ca daca jucam doar cu aradeni totul va fi roz?  

Nu poti doar cu tineri sa faci super performanta, e un nivel mai greu in liga a 2-a ce sa zic in liga 1.  Conducerea a vrut experienta dar se pare ca nu a mers de data asta... care nu poate , sa plece sau trimis la echipa a 2 a . Nu se poate sa dai vina pe oboseala cand tu mergi cu avionul. Calarasiul cu autocarul a calatorit pana la noi. Trebuie adusi alti jucatori si renuntat la cei ce nu dau randament,nu poti sa arunci banii pe niste jucatori care chiar nu iti demonstreaza nimic.

E o discutie lunga despre tineret, conducere...toata lumea sa se schimbe conducerea, cine sa vina? Ducem mercenari iarasi? Gen Narcis Raducanu , Dinu Gheorghe?      Gradinaru si Dragan au pur si simplu treaba cu deplasari,cazare, masa.

Sunt 12 puncte fata de primul loc, cam greu daca nu ne redresam rapid, campionatul e lung si nu iti mai permiti experimente, interesanta si grea urmatoarea perioada.
Hai UTA!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #8: UTA - Dunarea Calarasi (16.09.2017, ora 16:00) - de Adrian07 - 16-09-2017, 19:46

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)