Etapa #14: Foresta Suceava - UTA (28.10.2017, ora 11:00)
28-10-2017, 0:34,
#7
RE: Etapa #14: Foresta Suceava - UTA (28.10.2017, ora 11:00)
(27-10-2017, 22:08)Kapa a scris: De acord cu Redpunk... ideea mea pe care am sustinut-o de mult desi parea o ( "haiducie") dupa debarcarea jenanta de catre jucatori a lui Mihalcea cand le-am mirosit caracterul, eu jucam doar cu juniorii si eram in aceasi situatie sincer trebuie o schimbare majora.

Pentru schimbări majore e nevoie și de oameni care au curajul și abilitatea de a aduce ceva peste ce se dorește a se schimba,fără infrastructură, fără  un colectiv unit ( conducere, primărie, antrenori, jucători,suporteri)care să tragă împreună în aceeași direcție , fără un conducător adevărat în fruntea clubului nu cred că avem multe șanse să atragem ceva jucători cu calitate la Arad și să ne îndeplinim odată visul de a ajunge in elita fotbalului românesc,din păcate până nu se îndeplinește planul săntos de management ne vom zbate in mediocritate.

Sper să mă înșel și să vină soarele cât mai repede și pe strada noastră , strada Frații Neumann Smile
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #14: Foresta Suceava - UTA (28.10.2017, ora 11:00) - de Indianredskin - 28-10-2017, 0:34

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)