Etapa #15: UTA - Luceafarul Oradea (04.11.2017, ora 11:00)
04-11-2017, 15:58, (Ultima modificare: 04-11-2017, 16:03 de Kidu.)
#25
RE: Etapa #15: UTA - Luceafarul Oradea (04.11.2017, ora 11:00)
Campionatul se joaca pe puncte. In afara de victoria norocoasa cu Suceava si cea cu Miroslava care e o echipa debusolata mai rau decat noi ce a avut multi indisponibili la meciul cu noi, spuneti-mi si mie ce alte puncte credeti voi ca vom mai aduce pana in iarna?

Inteleg ca exista niste contracte insa acum ai un ascendent moral asupra celor de care vrei sa te scapi si cu putina presiune pot ceda deoarece nu au niciun atu de partea lor. Nu-i mai mentionez pe cei pe care i-as da eu afara ca mai citeste dracu' vreun prost si iar crede ca eu i-am dat afara ca si pe cei de la finele sezonului trecut.

P.S. Regret ca l-am pierdut pe Rosu ca antrenor. Trebuia sa fi mers in continuare pe mana sa, sa ii fi dat liniste si timp de constructie insa in vara toti am fost dezamagiti dupa ratarea unei noi promovari si am considerat ca e mai bine sa ne despartim, inclusiv eu daca e sa fim sinceri, deoarece l-am crezut moale. M-am inselat, omul are viziune, are stiinta si are bun simt. Ca unii jucatori sunt bulangii e altceva insa vina n-a fost a lui. Pacat ca mi-am dat seama doar acum, pacat mai ales ca el a vrut sa continue cu noi.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #15: UTA - Luceafarul Oradea (04.11.2017, ora 11:00) - de Kidu - 04-11-2017, 15:58

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)