Etapa #17: UTA - ASA Târgu Mureș (11.11.2017, ora 11:00)
11-11-2017, 19:09, (Ultima modificare: 11-11-2017, 19:10 de Adrian07. Motivul editării: Edit )
#21
RE: Etapa #17: UTA - ASA Târgu Mureș (11.11.2017, ora 11:00)
Da.... si cand jucam cu locul 1, or sa puna 1 solist nu? Cota mare...
Smile)))
Răspunde
11-11-2017, 20:18,
#22
RE: Etapa #17: UTA - ASA Târgu Mureș (11.11.2017, ora 11:00)
Eu zic ca prioritatea nr 1 e aducerea unui nou antrenor caruia să-i fie fixat obiectiv FORMAREA UNEI ECHIPE pt a ataca noul sezon! Cred ca ajunge chinul asta pt toată lumea!
Răspunde
11-11-2017, 20:49,
#23
RE: Etapa #17: UTA - ASA Târgu Mureș (11.11.2017, ora 11:00)
Aşa am arătat astăzi precum o echipă aflată la primul amical al perioadei de pregătire: fără relații de joc, fără o idee clară despre ceea ce au de făcut jucătorii în teren. La asta s-a mai adăugat și inerenta cădere psihică după repetarea scenariului cu 3-4 ratări urmate de gol primit. Păcat pentru că s-a văzut un plus la atitudine și mai ales la capitolul unitate în jucători. Mi s-a părut că deși am jucat prost, azi am jucat prost ca o echipă nu ca niște entități independente una de cealaltă. Pentru mine e clar că indivizii îndepărtați de la echipă acum câteva zile erau merele otrăvite în vestiar și lucrurile vor merge spre bine din punctul ăsta de vedere însă fotbalistic suntem în groapă și e greu să ne revenim. Avem meciuri grele în continuare și din păcate de pe banca tehnică nu vine nimic. Todea mi se pare total debusolat tactic, nu vine cu absolut nimic în timpul meciurilor și informațiile despre calitatea slabă a antrenamentelor sunt verificate prin prestațiile submediocre ale echipei. Din păcate până în iarnă nu se poate face nimic, o schimbare de antrenor în acest moment ar fi ridicolă. Însă conducerea poate lucra de pe acum la planul de bătaie pentru că dacă așteptăm luna ianuarie să începem să contactăm antrenori și jucători va fi prea târziu. Bine, asta în varianta că actuala conducere mai are vreo șansă de a rămâne și pe mai departe. Altfel, mai bine s-ar produce schimbarea administrativă acum, altfel iar vom rata și campania de transferuri din iarnă.
"If you're going through hell... keep going!" (Winston Churchill)
Răspunde
15-11-2017, 15:31,
#24
RE: Etapa #17: UTA - ASA Târgu Mureș (11.11.2017, ora 11:00)
eu nu am urmarit atent jocurile sub Todea insa, desi se stie ca e unul din jucatorii mei favoriti, doar urmarindu-l la doua conferinte de presa de dupa meciuri realizez ca e depasit de situatie. adevarul ca nu toti sunt Guardiola- plm, ce comparatie- ca la un sezon doua de dupa agatarea ghetelor in cui sa devina antrenori. de-aia adevarati nu cu numele ca asa sunt sute. dar va inselati amarnic sa considerati ca doar antrenorul e problema la UTA. cum bine zicea si Giuliano, daca jocurile sunt facute atunci mai bine sa aflam si noi ca sa terminam circul cu wtf ce trebuie facut. macar asa stim o treaba, ionutzpopa...oleee Smile
If stupidity was fatal, it would be a wonderful world and a lot less crowded.
Răspunde
15-11-2017, 18:39,
#25
RE: Etapa #17: UTA - ASA Târgu Mureș (11.11.2017, ora 11:00)
U17 UTA – ACS Poli 5-0 Miculescu-hattrick.

UTA Under 19 – ACS Poli 5-0

Măcar ăștia, micii, să mai aducă o rază de soare.
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)