Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1)
13-03-2018, 12:46,
#31
RE: Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1)
Maryane asa e.

popa pare adus pt promovava. Nu stim insa daca a fost adus de meszar in speranta ca in sfarsit promovava , sau daca a fost adus de falca ca si varianta la plecarea lui meszar anuntata de anul trecut.

Daca e prima varianta e o greseala (ca sa nu spun o tampenie/tradare/minciuna , ultima cireasa pe tortul greselilor facute de actuala conducere in ultimii 4 ani, dar pe care le-am tolerat/trecut cu vederea fiindca le-am considerat facute cu buna credinta si din lipsa de experienta si uneori prostie) care poate si trebuie sa fie corectata .
Nu ne garanteaza nimeni promovava , nici mourihno, dar sa mergi pe o varianta care dinamiteaza clubul si relatia cu "pilonul" pe care il tot bagau in fata cand aveau interes, e o tampenie. Cum sa raspunzi la gestul asta si la decizia asta , altfel decat am facut-o ?

Daca insa e a doua varianta ii clar ca popa nu va pleca decat dat afara de cel care l-a adus (falca) iar aici lucrurile pot deveni complicate intr-adevar

Sa vedem ce ne rezerva viitorul .

Pana la urma sa castige UTA la Balotesti si sa adunam punctele pentru care erau asa de disperati unii , ca nu le vom strange fara circar.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1) - de Redpunk_one - 13-03-2018, 12:46

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 4 Musafir(i)