Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1)
13-03-2018, 13:11,
#32
RE: Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1)
Stau și mă uit la scandalul ăsta de când a venit Popa și parcă nu-mi vine să cred in ce situație s-a ajuns...arădeni să injure alți arădeni...mai trist de atât nici că se poate.
Problema legată de mustăcios este secundară, doar un rezultat venit in urma exilării echipei...momentan nu sunt in țară, dar orice venire acasă mi-o programez in funcție de meciurile noastre de acasă, să pot să văd de câteva ori pe an UTA pe viu...deci, am fost la Șiria...o atmosferă dezolantă, deloc cu ceea ce eram obișnuit, parcă asistam la un meci de liga a patra, excepție făcând băieții din Peluză...unde vreau să ajung: dacă UTA ar fi jucat in Arad, pe Motorul, nu ar fi ajuns niciodată in situația asta, să ne tremure curul la retrogradare, conducerea nu apela la o soluție disperată și tot scandalul ăsta n-ar fi apărut.
Nici acum nu pot să-mi dau seama cum Dumnezeu a fost ales incă o dată Falcă, când a avut un contracandidat arădean, tânăr, utist...pur și simplu noaptea minții.
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1) - de Ovidiu - 13-03-2018, 13:11

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 2 Musafir(i)