Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1)
13-03-2018, 21:27,
#38
RE: Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1)
Cei din peluza si-au castigat acest drept (de a protesta sau de a trage un semnal de alarma) incontestabil, sunt convins ca toti cei care au in sange ADN -ul acestei echipe UTA stiu si simt lucruruile la fel... sigur ca s-a escaladat si poate pt cei cazuti din luna ( cum sunt destui) pare ceva de neinteles, dar atunci cand iti pasa cu adevarat si suferi pt ceva care inseamna mult pt. tine reactionezi ca atare.
Stiu si eu multi UTISTi care asculta de mult doar la radio meciurile echipei refuzand sa mai vina de mult pe stadion ( si da cred si stiu ca inca suntem multi Utisti si in tara) dar ca si la alegeri nu ai fost la vot, parerea ta devine ceva doar simbolic asa si in cazul nostru nu esti in stare sa iti faci macar un abonament sa te implici minim pt echipa ta... parerea ta devine doar un balon de sapun ce se sparge prin comentarile de pe net fara nici un impact real in viata acestei echipe
Si este nevoie de fapte concrete si de sprijin real pt UTA la fel cum e nevoie si de opinii diferite si de dreptul la libera exprimare!
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #24: UTA - FC Hermannstadt (11.03.2018, ora 12:00, Digisport 1) - de Kapa - 13-03-2018, 21:27

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)