Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
26-04-2018, 17:37, (Ultima modificare: 26-04-2018, 17:49 de mourinho.)
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1)
Am postat o parere proprie (cu pretentie de neutralitate) ca urmare a faptului ca l-am vazut pe unul Smiley ca se plinge de modul in care au fost tratati suporterii ASU Politehnica (si, de fapt, "polistii" se vaita cam peste tot).
Sectorul destinat oaspetilor s-a inventat tocmai pt a preintimpina eventuale conflicte intre suporterii gazda si cei oaspeti. Pt ce s-ar mai fi inventat daca suporterilor oaspetilor (cei care vin in mod organizat, ca galerie, cu insemne si scandari) li s-ar permite sa stea oriunde pe stadion ? Daca vii pe cont propriu si stai cuminte in banca ta (adica nu reprezinti un potential focar de conflict), nu-ti va interzice nimeni accesul pe stadion daca ai bilet. Asta-i tot.

PS: totusi, nu mi-ai raspuns cind am mai scris eu pe forumul asta (sau altundeva) ca am fost la vreun meci afara din tara. Cum dracu poti afirma ca repet "a nu stiu cita oara" ? Stiu sigur ca in ultimii 8 ani am postat doar in 2012 si 2016, exclusiv in perioada concursurilor cu pronosticuri. Chiar doream sa particip si a 3-a oara la concurs (daca se mai organizeaza vara asta) dar, sincer, cred ca e mai indicat sa nu mai scriu vreodata.

PS2 si, asa, ca fapt divers: vrei sa stii la cite meciuri din deplasare ale nationalei Romaniei a existat in sectorul oaspetilor un singur fular cu UTA ? La multe....
Răspunde


Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #31: UTA - POLI (24.04.2018, ora 17:00, Digi Sport 1) - de mourinho - 26-04-2018, 17:37

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)